Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
To Właśnie Weekend z Radiem Zet zawitał do Arłamowa

To Właśnie Weekend z Radiem Zet zawitał do Arłamowa

15 листоп. 2021

To Właśnie Weekend z radiem Zet i Beatą Tadlą zawitał do Arłamowa. Zobacz relacje.

 

W trakcie transmisji ze studia, które mieściło się w naszym hotelowym Lobby, mogliśmy usłyszeć wiele informacji na temat atrakcji sportowych, sportach zimowych, zabiegach SPA oraz historii samego Arłamowa.

Radosław Korczak Manager Sportu i Rekreacji opowiadał o 33 dyscyplinach sportowych, które możemy uprawiać w naszym Hotelu.

Uchylił on również rąbka tajemnicy z pobytu kadry Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej oraz opowiadał o naszych sportowych Ambasadorach.Tadeusz Piorunik Szef szkółki narciarskiej mówił o przygotowaniach naszych stoków narciarskich do sezonu oraz o Lodowisku, które jak co roku będzie do dyspozycji naszych gości.


Paulina Nowak Zastępca Managera SPA opowiadała o zabiegach rozgrzewających, odprężających, regenerujących i odpoczynku. To wszystko możemy znaleźć w naszym 3 poziomowym SPA Arłamów, w którym znajduje się 29 gabinetów zabiegowych oraz świat saun z wypoczywalnią Lotos.


Marek Mendycki Brand Manager Hotelu przybliżył słuchaczom historie obiektu i legendy Arłamowa. Opowiedział o wmurowaniu kamienia węgielnego, otaczającej hotel przyrodzie, teranie zewnętrznym i zagrodzie ze zwierzętami, która znajduje się niedaleko Hotelu.

Gościem specjalnym, z którym Beata Tadla przeprowadziła wywiad była Cleo, która ubarwiła swoim występem Folkowy Weekend w Arłamowie.


Jeśli nie macie jeszcze planów na zimowy urlop, zapraszamy do sprawdzenia pakietu Odetchnij w Ferie.

#bezpiecznyArłamów #EkoArłamów #ArłaMOVE

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij