Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

#ZdrowyArłamów

Zdrowie jest podstawą szczęścia i dobrego samopoczucia oraz największą wartością. Aby móc w pełni korzystać z życia trzeba być silnym i zdrowym. Zdrowie jest wynikiem działania wielu czynników związanych z genetyką, środowiskiem, stylem życia i medycyną. Na wiele z nich każdy z nas może mieć bezpośredni  wpływ, dlatego stworzyliśmy program #zdrowyArłamów którego celem jest promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia w połączeniu z profesjonalną opieką medyczną.

Działalność lecznicza Hotelu Arłamów

Hotel Arłamów od 2015 roku jest podmiotem wykonującym działalność leczniczą i świadczy usługi między innymi w zakresie: fizjoterapii, rehabilitacji medycznej i ruchowej czy masaży leczniczych. W hotelu zatrudniamy wykwalifikowany personel, który gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji przy wykorzystaniu specjalistycznego i certyfikowanego sprzętu medycznego. Bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie ma również ruch, aktywność fizyczna oraz czyste powietrze, które nas otacza.

Zdrowie to skarb, który warto pielęgnować.  

 

Arłamów MED

Arłamów MED to bardzo bogata oferta zabiegów medycznych, które mają na celu poprawę zdrowia i regenerację przy wykorzystaniu wysokiej jakości nowoczesnych urządzeń. Dobroczynne działanie fizjoterapii, masaży leczniczych, termoterapii, hydroterapii czy kinezyterapii zdecydowanie poprawia stan zdrowia.

Opieka medyczna

W hotelu pracuje wykwalifikowany personel zarejestrowany w Krajowej Izbie Fizjoterapeutów, który gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji. W obiekcie codziennie przebywa ratownik medyczny oraz lekarz pierwszego kontaktu, aby każdy z naszych Gości czuł się bezpiecznie.

 

Aktywność fizyczna

Zdrowie to przede wszystkim aktywny tryb życia, dlatego naszą misją stało się promowanie wszystkiego co jest związane ze sportem. W swojej filozofii ArłaMOVE stawiamy na ruch i aktywność, która ma bezpośredni wpływ na ogólne samopoczucie

Terapie naturalne

Znajdując się w pięknych okolicznościach przyrody w środku lasu czerpiemy wiele z otoczenia. Naszym celem stała się harmonia z przyrodą i dlatego zachęcamy do obcowania z naturą poprzez wycieczki przyrodnicze, spacery, wyprawy z kijkami czy zaczerpnięte z kultury japońskiej kąpiele leśne

Czyste powietrze

Dzięki otaczającej przyrodzie, braku zabudowań i dużej odległości od miast mamy w okolicy według czujnika AIRLY „świetne powietrze” bez smogu, pyłków i innych zanieczyszczeń,  fantastycznie zjonizowane przez pobliskie lasy, którego jakość stwarza idealne warunki do terapii oddechowych oraz regeneracji płuc.

Nowoczesne technologie

Do zabiegów wykorzystujemy certyfikowany sprzęt medyczny najnowszej generacji. Posiadamy urządzenia, które pozwalają na wykorzystanie wielu specjalistycznych zabiegów mających bezpośredni wpływ na zdrowie i niwelują różnego rodzaju dolegliwości.

O zdrowie naszych Gości dba również system AktivTek, który neutralizuje w powietrzu aż 99,9% wirusów oraz technologia Bifipro, która oczyszcza wodę bez użycia chloru.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij