Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Podsumowanie FERII ODKRYWCÓW 2020

Podsumowanie FERII ODKRYWCÓW 2020

24 лют. 2020

Okres ferii powoli dobiega końca. Czy był udany? Z opinii naszych Gości – tych stałych bywalców i osób, które dopiero nas poznały wynika, że tak… 

Oczywiście nigdy nie jest idealnie. Proces podwyższania jakości i standardu obsługi trwa w najlepsze. Za każdym razem staramy się wszystkich zaskoczyć. Tak też było i tym razem. I chociaż zima w tym roku płatała nam figle, to mimo wszystko była dla nas łaskawa. Był czynny stok narciarski, lodowisko. Nasze nowe atrakcje jak SKI KIDS CLUB czy wyciąg taśmowy o długości 100 m dla najmłodszych Narciarzy cieszyły się dużą popularnością. Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego pękała w szwach, podobnie inne nasze punkty sportowe. A zupełnie nowe warsztaty z robotyki, z podróżnikami czy chemiczne przerosły nasze oczekiwania. Musieliśmy zwiększyć ilość grup – było tak duże zainteresowanie. Bawili się i duzi i mali, wszyscy, bez wyjątku co widać w naszych cotygodniowych podsumowaniach w hotelowych aktualnościach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i naszym prowadzącym. Byliście suuuper!

Renata Małek

Kamil Kuroczko

Agnieszka Bielecka

Rafał Maserak

Monika Witkowska

Tomasz Barański

Tomasz Michniewicz

Magdalena Soszyńska

Karol Wójcicki

Anna Głogowska

Piotr Hercog

Walerija Żurawlewa

Już teraz zapraszamy na równie ekscytujące spotkania wakacyjne, które będą realizowane pod hasłem OLIMPIJSKIE WAKACJE Z MISTRZAMI. Nie zdradzimy nic więcej!

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij