Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
FERIE ODKRYWCÓW – V tydzień (10-16.02.2020) z Karolem Wójcickim i Anną Głogowską

FERIE ODKRYWCÓW – V tydzień (10-16.02.2020) z Karolem Wójcickim i Anną Głogowską

17 лют. 2020

Zapowiadaliśmy, że piąty tydzień ferii odbędzie się pod hasłem gwiazd dosłownie i w przenośni. Słowa dotrzymaliśmy ???? W przedostatni tydzień ferii zimowych odwiedzili nas Karol Wójcicki i Anna Głogowska.

KAROL WÓJCICKI to pasjonat nocnego nieba i popularyzator astronomii. Dziennikarz naukowy, prezenter telewizyjny oraz organizator największej na świecie obserwacji nocnego nieba dla ponad 12 tys. osób! Na co dzień związany z Discovery Science i TVN Turbo.

ANNA GŁOGOWSKA to laureatka wielu prestiżowych zawodów tanecznych. Wielokrotna uczestniczka telewizyjnego tanecznego show „Taniec z Gwiazdami”, zwyciężczyni 13. edycji tego programu.

Pomimo wietrznej pogody, Goście Hotelu Arłamów – zarówno dzieci jak i dorośli - mieli wyjątkową okazję podziwiać bieszczadzkie niebo -  był to idealny czas na 'upolowanie' Wenus i Merkurego... te absolutnie fascynujące obserwacje oraz nauka astronomii pod okiem Karola Wójcickiego na długo pozostaną w naszej pamięci a do tego były niesamowitą dawką wiedzy.

Zajęcia i warsztaty taneczne tym razem kontynuowała Ania Głogowska. Niezwykła atmosfera i profesjonalne podejście Pani Ani sprawiło, że uczestnicy czuli się jak w najlepszej szkole tańca. Trzeba przyznać, że Arłamów ma już sporą gromadkę tancerzy, która swoje pierwsze kroki rozpoczęła na  arłamowskim parkiecie…

Przed nami ostatni tydzień ferii -  spędzimy go w towarzystwie Piotra Hercoga i Waleriji Żurawljewy. Zapraszamy!

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij