Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Sztuka
organizacji
spotkań

Naszą dewizą jest organizacja konferencji i spotkań biznesowych skrojonych na miarę – uwzględniających wszystkie potrzeby naszych Gości. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić w pełni profesjonalną obsługę oraz niezapomniane doświadczenia. Zależy nam na tym, aby nasi Goście chcieli tu wracać. Cieszymy się, że doceniają efekty naszych starań.

перегорни

Podsumowanie konferencyjnej jesieni

Wrzesień i październik zakończył się pod znakiem MICE. Za nami łącznie ponad 90 wydarzeń, w tym konferencje, a przede wszystkim wyjazdy integracyjne. To właśnie teambuilding był jednym z istotniejszych punktów każdego pobytu.

Bieszczadzkie Dni Psychiatryczne

W dniach 02-04.10.2020 r. odbyła się  XXV Międzynarodowa Konferencja Naukowo Szkoleniowa Bieszczadzkie Dni Psychiatryczne organizowana przez Podkarpackie Centrum Zdrowia Psychicznego w Przemyślu w której udział wzięło ok. 200 osób. 

Dowiedz się więcej

Relacja organizatora

Konferencje w rzeczywistości Covid-19

Zgodnie z obecnymi wymogami sanitarnymi i autorską Polityką Bezpieczeństwa #bezpiecznyArłamów w sierpniu i wrześniu odbyły się 2 duże konferencje dla ponad 400 osób: VI Kongres Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii oraz „Bieszczadzka Jesień Dermatologiczna”. Eventy przeprowadzone zostały w formie hybrydowej – dzięki wprowadzonym przez Hotel Arłamów rozwiązaniom w ramach polityki #bezpiecznyArłamów, część uczestników mogła brać udział w wykładach i warsztatach na żywo, podczas gdy pozostali oglądali transmisję na telewizorach w swoich pokojach. 

Poznaj szerokie i rosnące grono organizatorów, którzy nam zaufali.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij