Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Weekend z Radiem ZET - zobacz relację!

Weekend z Radiem ZET - zobacz relację!

20 лют. 2022

W zeszły weekend w naszym Hotelu Gościła ekipa Radia ZET. Na czele z Przemkiem Tarankiem poznawaliśmy opinie Gości, którzy korzystali z ostatnich dni zimowej aury w Arłamowie. 

Zima, śnieg, słońce... to oznacza tylko jedno! Białe szaleństwo na stoku! W zeszłą sobotę narciarzy w Arłamowie nie brakowało. Wszyscy byli w świetnych humorach, korzystali z przepięknej pogody (mimo że nieco wietrznej), a dodatkowo zostali obdarowani czerwonymi gadżetami Radia ZET.

W Karczmie na Stoku odbywały się gry i zabawy, gdzie nasi Goście mieli możliwość wygrać nagrody od Radia ZET. Oprócz pysznego jedzenia mieli zapewnioną świetną zabawę! W samym centrum szusowania był Przemek Taranek, który dopytywał naszych Gości i pracowników, jakie są warunki w Arłamowie. "Mamy 3 wyciągi narciarskie, 2 orczykowe, 1 wyciąg taśmowy, (...) zachęcamy do aktywnego odpoczynku w Arłamowie!" - zapraszał Manager Sportu i Rekreacji Radosław Korczak. Goście byli zachwyceni warunkami na stoku oraz profesjonalizmem instruktorów. Cieszymy się, że spędzali ostatnie dni ferii właśnie w naszym Hotelu. Dla niezainteresowanych sportami zimowymi mamy również inne propozycje-baseny zewnętrzne i wewnętrzne, SPA Arłamów czy aktywności w Centrum Sportowym.

Nasi najmłodsi Goście byli zachwyceni nowym programem ArłaMOVE Akademia Juniora, gdzie otrzymują pełną i profesjonalną opiekę instruktorów. Zajęcia z jeździectwa, mini golf czy ścianka wspinaczkowa - z pewnością dla niektórych dzieci to ich pierwszy raz. Cieszymy się, że zapewniamy dzieciom tyle emocji i wspomnień. Co ważne, czas trwania zajęć to również czas wolny dla rodziców. "Rodzice mają naprawdę wolny czas, mogą iść na kawę, a dzieci się super bawią!" - mówi jedna z mam.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Wiemy, że niektórzy będą tęsknić za śniegiem, nartami i feriami, ale obiecujemy - mamy dla was coś wyjątkowego! Już na przełomie marca i kwietnia planujemy otwarcie nowoczesnego Parku linowego! 3 trasy o różnych stopniach trudności, 56 przeszkód, profesjonalni instruktorzy - przyjedź i spróbuj swoich sił na linach. Nie może Cię zabraknąć! [SPRAWDŹ!] 

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij