Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Nowości dla dzieci i nie tylko

Nowości dla dzieci i nie tylko

17 черв. 2021

Nowy plac zabaw, Akademia Juniora, zajęcia z hipoterapii – to najnowsze atrakcje wprowadzone do menu dziecięcego w Arłamowie.

Na początku czerwca oddaliśmy do dyspozycji naszych najmłodszych Gości profesjonalny i bezpieczny plac zabaw. Bo gdzie najlepiej bawić się jak nie na świeżym powietrzu? Do dyspozycji dzieci jest aż 1200m2 powierzchni. Z informacji jakie posiadamy wiemy, że „kontrola” przebiegła bardziej niż pomyślnie. Zresztą, zobaczcie sami w naszej fotorelacji.

Jakiś czas temu pisaliśmy również o Akademii Juniora. To nasz autorski program aktywizujący dzieci. Wręcz idealny pomysł na wspólne spędzanie czasu z dodatkową dawką super rozrywki. Jeśli Twoje dziecko lubi aktywności sportowe jak np.: wspinanie się na ściance, zawody sportowe, jazdę na kucyku, grę w mini golfa - zapraszamy do Centrum Sportowego. I tu uwaga – Akademia cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dzieciaki są zachwycone.

Taką wisienką na torcie jest nasz najnowszy nabytek – chyba najspokojniejszy konik na świecie … który pomaga przywrócić sprawność psychofizyczną jeźdźca niezależnie od jego wieku. Zapytacie - o czym mowa? Już odpowiadamy – Nasz Ośrodek Jeździecki oferuje nową usługę - zajęcia indywidualne dla początkujących z wykorzystaniem elementów hipoterapii.

Ćwiczenia te mają na celu przywracanie, poprawę i utrzymanie zdrowia oraz sprawności psychofizycznej jeźdźca przy pomocy konia. Podczas zajęć wzmocnieniu ulegają mięśnie grzbietu, brzucha, obręczy biodrowej oraz barkowej. Jazda konna powoduje również zwiększenie ruchomości stawów. Również każda osoba niepełnosprawna może wynieść specyficzne dla siebie korzyści z takich zajęć hipoterapeutycznych.

Tak więc zapraszamy do nas, do Arłamowa. Tutaj nie będziesz się nudzić. Gwarantujemy! Sprawdż nasze oferty, kliknij!

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij