Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Narty
u wrót Bieszczad

Hotel Arłamów**** to idealne miejsce do uprawiania narciarstwa w górach. W pełni wyposażona stacja narciarska w Arłamowie dostępna jest również dla w gości z zewnątrz, niekorzystających z usług hotelowych. (Kliknij tutaj)

Przewiń

Stacja narciarska

3 trasy narciarskie, 2 wyciągi orczykowe, 1 wyciąg taśmowy.

Białe szaleństwo
w Arłamowie

Malowniczo położony, nasłoneczniony stok narciarski w Arłamowie znajduje się 100 metrów od Hotelu. Dzięki specyficznemu mikroklimatowi dobre warunki do uprawiania białego szaleństwa utrzymują się tu od połowy grudnia do połowy marca. Stacja narciarska wyposażona jest w system sztucznego dośnieżania, zaś stoki są oświetlone. Dla dzieci posiadamy wyciąg taśmowy. 

❄ Zobacz nasz stok narciarski ❄

Wszystko na najwyższym poziomie! Polecamy! Jesteśmy zawsze bardzo zadowolenie. Nie ma się do czego przyczepić! Rewelacyjne miejsce z dala od cywilizacji:) na wzgórzu, widoki, spa, wyżywienie, zaplecze...mnóstwo atrakcji dla każdego.

Trasy narciarskie w Arłamowie:

  • Trasa nr 1: trasa o długości 400 m jest idealna do nauki jazdy i pierwszych samodzielnych zjazdów na nartach lub desce snowboardowej. Stopień trudności: łatwa;
  • Trasa nr 2: o długości 500 m jest przeznaczona dla amatorów białego szaleństwa, którzy już dość pewnie czują się na dwóch lub na jednej desce. Stopień trudności: średnia;
  • Trasa nr 3: wyciag taśmowy dla dzieci o długości 100 m (przepustowość 1000 osób / godz.)

Licencja
na szusowanie

Z myślą o zapewnieniu naszym Gościom profesjonalnego szkolenia w zakresie jazdy na nartach, w 1999 roku otworzyliśmy w Arłamowie Licencjonowaną Szkołę Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego. Szkoła prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych obejmujące zarówno naukę, jak i lekcje doszkalające w zakresie jazdy na nartach i snowboardzie. Każdy uczeń ma zagwarantowaną opiekę profesjonalnego instruktora, który zapewnia najwyższy poziom usług, indywidualne podejście, profesjonalne szkolenie w miłej, pełnej życzliwości i bezstresowej atmosferze.

Filmy
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij