Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
FERIE ODKRYWCÓW - I tydzień (13-19.01.2020) z Renatą Małek i Kamilem Kuroczko

FERIE ODKRYWCÓW - I tydzień (13-19.01.2020) z Renatą Małek i Kamilem Kuroczko

17 січ. 2020

W Arłamowie nigdy nie można się nudzić! Oprócz niespotykanej w innych miejscach bogatej infrastruktury, zapewniamy naszym Gościom cały wachlarz różnych atrakcji, których nie doświadczają na co dzień. Tegoroczne ferie zimowe realizujemy pod hasłem Ferie ODKRYWCÓW. Nazwa nie jest przypadkowa. Chcąc zapewnić zarówno dzieciom jak i rodzicom ciekawe i niezapomniane wakacje zimowe zorganizowaliśmy szereg warsztatów tematycznych. Są to m.in. zajęcia z robotyki, warsztaty plastyczne, chemiczne, taneczne czy kulinarne. Ale to nie wszystko.

Zobacz kto jeszcze zagości u nas podczas FERII ODKRYWCÓW w ARŁAMOWIE:

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ - FERIE ODKRYWCÓW (KLIKNIJ)

Każdy tydzień obfituje w towarzystwo osób z pasją, które dosłownie zarażają swoimi zainteresowaniami. W tym tygodniu (13-19.01.2020) gościmy Renatę Małek i Kamila Kuroczko. Renata to osoba zakochana w górach, bez nich nie może żyć. Była dziennikarka i fotograf, od niedawna mama. Jej zajęcia cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dzieciaki przymierzają specjalistyczne stroje, które są wykorzystywane na górskie zimowe wyprawy, zgłębiają tajniki i zasady trekkingu. Poprzez zabawę dowiadują się o zwierzętach, zwyczajach i sposobie życia ludności z dalekich krajów. Poznają inny świat.

Kamil Kuroczko to finalista Mistrzostw Polski, WDC i WDSF. Jego warsztaty taneczne cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ma niesamowite podejście do dzieci. Słucha i dostosowuje poziom zaawansowania do uczestników. Zresztą, zobaczcie sami:

W kolejnym tygodniu ferii (20-26.01.2020) odwiedzi nas Rafał Maserak i Agnieszka Bielecka.
Rafała wszyscy znają – będzie ciąg dalszy energetycznych zajęć tanecznych. Pani Agnieszka Bielecka, polska himalaistka, jedna z bohaterek książki pt. „Himalaistki. Opowieść o kobietach, które pokonały każdy szczyt”. Opowie nam o swoich przygodach, pełnych wyzwań, którym stawiła czoła.

Zapraszamy!

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij