Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Ekstraklasa

Kompleks sportowy Arłamów na trwałe wpisał się już w świadomość kibiców oraz miłośników aktywnych form wypoczynku. Naszą ofertę sportową budujemy konsekwentnie, koncentrując się na udostępnianiu obiektów najwyższej klasy.

перегорни

Hala i boisko

2 hale sportowe, 2 pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej.

Arena reprezentacji

Arłamów Arena to pełnowymiarowy stadion piłkarski z naturalną murawą, położony na wysokości 590 m n.p.m. Powstał specjalnie z myślą o reprezentacji Polski w piłce nożnej, która przygotowywała się w Arłamowie do Mistrzostw Europy 2016. Przed Mistrzostwami Świata w Rosji w 2018 r. stadion ponownie był główną areną przygotowań reprezentacji.

(...) Pełno wymiarowe boisko do piłki nożnej. Hala sportowa z boiskami do siatkówki koszykówki I piłki ręcznej. Korty tenisowe. Pole golfowe. Siłownia i ścianka wspinaczkowa. W zimie trzy trasy narciarskie z wyciągiem orczykowym (...).

Atuty Arłamów Areny:

  • wymiary płyty boiska: 120 x 75 m, po wyznaczeniu linii boiska – 105 x 68 m, co umożliwia przeprowadzenie treningów;
  • obiekt całoroczny: murawa Arłamów Areny jest podgrzewana, pod płytą boiska znajduje się prawie 30 km instalacji grzewczej;
  • oświetlenie o natężeniu 100 luksów oraz możliwość nagłośnienia;
  • płyta boiska ogrodzona specjalnymi piłkochwytami o wysokości 5 m;
  • widownia – 380 miejsc (krzesełka);
  • profesjonalne, luksusowe zaplecze, w tym strefa odnowy biologicznej (gabinety masażu, kriokomora, wanny lodowe).
фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij