Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Aktywne wakacje już tuż, tuż!

Aktywne wakacje już tuż, tuż!

24 черв. 2021

Moc atrakcji dla małych i dużych, zajęcia z animatoriami, relaks w otoczeniu natury, aktywny wypoczynek - a wszystko to w jednym miejscu! 

Tegoroczne wakacje w Arłamowie odbędą się pod hasłem ArłaMOVE. Przygotowaliśmy dużo nowości, z których w Arłamowie nie mieliście jeszcze okazji skorzystać.

Dorosłym proponujemy odprężenie w bliskim otoczeniu natury, czyli seanse kąpieli leśnych bądź aromaterapię, relaksujące ćwiczenia oddechowe i jogę lub dla bardziej spragnionych ruchu na świeżym powietrzu - nordic walking. Jeśli naprawdę lubisz aktywne zajęcia, polecamy aqua aerobic, zumbę lub turnieje towarzyskie z różnych dyscyplin.

Dla dzieci również nie zabraknie aktrakcji! Wasze pociechy będą mogły wziąć udział w zajęciach sportowych i tanecznych razem ze swoimi rówieśnikami. W ramach Strefy Kreatywnej odbędą się warsztaty barmańskie, kulinarne, plastyczne,  EKO i co najciekawsze - Lego Masters. A to jeszcze nie wszystko! Przedstawiamy nasz najnowszy projekt skierowany właśnie do dzieci - ArłaMOVE Akademia Juniora, czyli zajęcia dla najmłodszych z pełną opieką instruktowów [dowiedz się więcej]

Zapraszamy do Hotelu Arłamów! Gwarantujemy, że będą to niezapomniane wakacje!

P.S. Mamy też nowy plac zabaw, zobaczcie sami ;) [link]

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij