Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Nowość! Wycieczki objazdowe 16 osobowym cabrioletem!

Nowość! Wycieczki objazdowe 16 osobowym cabrioletem!

20 квіт. 2022

Przepiękne widoki, historia okolicy, bogactwa natury i ciekawostki o naszym regionie! Wszystko to podczas wycieczek objazdowych. Usiądź, posłuchaj i zoabcz to, co najciekawsze!

W promieniu kilku kilometrów od hotelu nie ma żadnych innych zabudowań, żadnych miejscowości, a nawet pojedynczych gospodarstw czy domów, jednak nie zawsze tak tutaj było. Piękne, dzikie i obecnie puste doliny tętniły kiedyś życiem i były to czasy nie tak bardzo odległe. Arłamów otaczają gęste i bogate w dziką zwierzynę lasy. Powietrze jest tutaj wyjątkowo czyste, a widoki niepowtarzalne i zapierające dech w piersi, o każdej porze roku. Zaproponowane wycieczki przybliżą naszym Pasażerom historię najbliższych okolic Arłamowa oraz zwrócą uwagę na największe, obecne walory przyrodnicze. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Państwa do dalszych poszukiwań i eksploracji.

Wycieczki odbywają się w jedynym w swoim rodzaju 16-osobowym kabriolecie!

Gościom proponujemy 2 trasy do wyboru (każda o długości ok. 44 km):

  • Trasa 1 - Tajemnice doliny Jamnej i Wiaru (Arłamów – dolina Jamnej – Trójca – Posada Rybotycka – Rybotycze – Huwniki – Kalwaria Pacławska – Makowa – Arłamów)

  • Trasa 2 - W poszukiwaniu zaginionych wsi (Arłamów – dolina potoku Arłamówka (Połoninki Arłamowskie + stary Arłamów) – Kwaszenina – „stare gospodarstwo” – „Kotły” – Grąziowa – Łomna – Trójca – dolina Jamnej – Szlak im. I. Łukasiewicza – Arłamów)

Wycieczki odbywaja sie dla min. 8 osób. Istnieje mozliwość zorganizowania wycieczki inną trasą niż wyznaczone (wycena indywidualna).

Zapraszamy!

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij