Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Malownicze pole golfowe

Przepiękne, otoczone lasem, pole golfowe znajduje się w obrębie Kompleksu Hotelowego Arłamów, w dolinie Jamna. Niewątpliwym atutem pola są wspaniałe, zachwycające widoki na góry, które urzekają graczy.

перегорни

Arłamów Golf Club

Do dyspozycji graczy są dwa target greeny, ogromny driving range o długości ponad 300 m i sporej różnicy wzniesień z dwoma zadaszonymi platformami i ogromnymi platformami trawiastymi oraz ćwiczebny green. Warunki do ćwiczenia każdego rodzaju uderzeń są bardzo dobre. Pole golfowe składa się z dziewięciu dołków par 3 i 4 (5 x par 3 i 4 x par 4). Wszystkie mają bardzo zróżnicowany charakter. Gra nie jest monotonna. Mocno pofałdowane greeny to wyzwanie dla graczy o różnych umiejętnościach.

Golf w Arłamowie

Golf jest sportem dla każdego, choć wymaga sprawności fizycznej oraz przyzwoitej kondycji (w czasie jednej rundy golfa przeciętny golfista, noszący samodzielnie swoją torbę golfową, spala do 2500 kcal). Mimo to może go uprawiać zarówno 70-latek, jak i 10-latek. Przejście przez całe pole zajmuje zwykle od 2 do 4 godzin, w trakcie których cały czas przebywa się na świeżym powietrzu i wykonuje się umiarkowany wysiłek fizyczny.

(...) Imponujące zaplecze sportowe: klimatyzowana hala (tenis z maszyną do podawania piłek, badminton, ścianka), siatkówka, koszykówka, squash, fitness, konie, golf, boiska do footballu, rowery w tym z akumulatorami, basen wewnętrzny i zewnętrzny, SPA. Wspaniałe jedzenie zarówno śniadania, jak i kolacje.(...)

Dom klubowy

Arłamów Golf Club posiada dom klubowy (otwarty od godziny 10:00 do zmierzchu), w którym mieści się bar oferujący zimne i ciepłe napoje oraz serwujący bogaty wybór znakomitych trunków. W domu klubowym Goście mogą wynająć sprzęt, kupić niezbędne akcesoria oraz żetony na driving range, a także wypocząć.

Lekcje golfa

Początkujący gracze mogą skorzystać z oferowanych w Golf Clubie profesjonalnych szkoleń. Wykwalifikowana kadra prowadzi lekcje indywidualne oraz grupowe. Chętni mogą również zapisać się na kursy na Zieloną Kartę.

Wirtualny spacer po Hotelu Arłamów

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij