Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Na wyjątkowe
okoliczności

Rodzinne spotkania to nie tylko okazja do wspólnego świętowania i biesiadowania, to przede wszystkim czas umacniania więzi i powstawania niezapomnianych wspomnień. 

перегорни

Spotkanie rodzinne

Imprezy okolicznościowe organizowane w Hotelu Arłamów**** sprzyjają tworzeniu rodzinnej historii.

Jubileuszowe
przyjęcia

Rocznica ślubu, okrągłe urodziny, imieniny – wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy. Przyjęcia okolicznościowe w Hotelu Arłamów**** to połączenie elastyczności i elegancji. Zapewniamy sale dopasowane do rozmiarów wydarzenia, specjalnie dobrane menu uwzględniające również upodobania kulinarne dzieci, wspaniałą aranżację przestrzeni oraz przepiękne widoki.

W Erze gdzie wszystko zionie nudą to miejsce wyróżnia się podejściem do gości. Jedzenie i obsługa są bezbłędne. Impreza firmowa? Pobyt w luksusowym miejscu z dostępem do gór, kortów, golfa, basenu czy spa? Mi osobiście spodobała się okolica (...).

Chrzciny
i komunie

Chrzciny i komunia to wydarzenia wyjątkowe, dlatego że najważniejszym Gościem jest na nich dziecko. Organizując przyjęcia z tych okazji, zawsze mamy to na uwadze. Gwarantujemy specjalne menu dostosowane do charakteru uroczystości oraz kulinarnych upodobań najmłodszych. Zapewniamy również odpowiedni wystrój sali, dostosowany do podniosłego charakteru tych przyjęć.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij