Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Wystawne bankiety

Eleganckie uroczystości to specjalność Hotelu Arłamów. Dla naszych Gości organizujemy wszelkiego rodzaju podniosłe gale, dostojne wieczorki, bogate uczty czy wzniosłe celebracje. Szczególnie chętnie wybieranym przez klientów biznesowych jest patio z przeszklonym dachem, gdzie każda okoliczność staje się wyjątkowym wydarzeniem.

перегорни

...i widowiskowe pokazy

Arłamów to również perfekcyjne miejsce na zorganizowanie zachwycających realizacji, koncertów i wystaw artystycznych. W świetnie wyposażonych przestrzeniach na wielką skalę realizujemy każdy rodzaj wydarzeń. 

Wyjątkowa
atmosfera

Wspaniałe widoki, doskonały mikroklimat, luksusowy hotel i prawdziwe bogactwo atrakcji – atmosfera Arłamowa sprzyja organizacji wydarzeń i imprez integracyjnych w górach, zarówno w gronie rodzinnym, jak i firmowych.

Moc atrakcji

3 restauracje, 2 klimatyczne karczmy, 33 dyscypliny sportowe, 14 sal multifunkcyjnych, największe SPA w Polsce, obszerny wybór menu, olimpiady sportowe, ponad 50 dodatkowych atrakcji, 235,5 ha terenu zewnętrznego, szeroki wybór opraw artystycznych.

Unikatowe
eventy

Możliwości naszego kompleksu oraz doświadczenie zespołu odpowiedzialnego za organizację wydarzeń integracyjnych są gwarancją, że każdy event w Arłamowie zapadnie głęboko w pamięci uczestników. Czy to kameralna, rodzinna uroczystość, firmowy jubileusz, wewnętrzne spotkanie integracyjne, czy wielka gala sportowa realizowana w blasku fleszy – niezależnie od rozmachu spotkania zapewniamy doskonałą organizację oraz unikatowy klimat wydarzenia.

Na łonie
natury

Organizujemy także wydarzenia ściśle związane z otaczającą przyrodą. Idealną bazą wypadową są w tym przypadku Wille Trójca, oddalone od Hotelu o 12 km, malowniczo położone na południowych stokach Góry Jaworów. Panują tam idealne warunki do organizacji wydarzeń z adrenaliną, np. pobytów survivalowych lub wypraw off-road, albo polowań.

Poznaj szerokie i rosnące grono organizatorów, którzy nam zaufali.  

(...) W tym budynku jest bardzo dużo atrakcji takich jak: basen, strzelnica, bardzo duża ścianka wspinaczkowa, pole do tenisa i wiele innych. Jest możliwość jeżdżenia na koniach. W hotelu dostępne jest bardzo szybkie wi-fi (co jest dużym plusem). Jest duża sala do konferencji. Znajduje się tam też duża siłownia.
фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij