Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Wystawne bankiety

Eleganckie uroczystości to specjalność Hotelu Arłamów. Dla naszych Gości organizujemy wszelkiego rodzaju podniosłe gale, dostojne wieczorki, bogate uczty czy wzniosłe celebracje. Szczególnie chętnie wybieranym przez klientów biznesowych jest patio z przeszklonym dachem, gdzie każda okoliczność staje się wyjątkowym wydarzeniem.

перегорни

...i widowiskowe pokazy

Arłamów to również perfekcyjne miejsce na zorganizowanie zachwycających realizacji, koncertów i wystaw artystycznych. W świetnie wyposażonych przestrzeniach na wielką skalę realizujemy każdy rodzaj wydarzeń. 

Unikatowe
eventy

Możliwości naszego kompleksu oraz doświadczenie zespołu odpowiedzialnego za organizację wydarzeń są gwarancją, że każdy event w Arłamowie zapadnie głęboko w pamięci uczestników. Czy to kameralna uroczystość, firmowy jubileusz, wewnętrzne spotkanie integracyjne czy wielka gala sportowa realizowana w blasku fleszy – niezależnie od rozmachu spotkania zapewniamy doskonałą organizację oraz unikatowy klimat wydarzenia.

Wieczór lat 20.

Pozwól przenieść się w niezwykłe lata 20. ubiegłego stulecia. Ogromny przepych i splendor, piękne kobiety i eleganccy mężczyźni, a wszystko to przy akompaniamencie świetnej muzyki. Daj się porwać imprezowemu szaleństwu! Bogate dekoracje, gadżety i wiele dodatkowych atrakcji sprawią, że będzie to niezapomniana noc. Wielki Gatsby zaprasza!

Poznaj szerokie i rosnące grono organizatorów, którzy nam zaufali.  

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij