Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Pierwszy tydzień wakacji już za nami...

Pierwszy tydzień wakacji już za nami...

07 лип. 2020

Już za nami pierwszy lipcowy tydzień wakacji. Tym razem staraliśmy się zapewnić Gościom nie tylko moc atrakcji, ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. 

Wprowadzone nowe procedury, najnowocześniejsze technologie oraz sprawna organizacja i rozwiązania logistyczne zapewniają spokojny i przyjemny pobyt. W najważniejszych kwestiach jednak nic się nie zmieniło – spokój, cisza, bliskość natury i szereg rozmaitych atrakcji niezmiennie czekają na wszystkich naszych Gości.

W zeszłym tygodniu oprócz warsztatów kulinarnych, gier i zabaw sportowych, zajęć plastycznych i atrakcji na basenie, mieliśmy okazję posłuchać niezwykłych historii Ewy Chojnowskiej - Lesiak (podróżniczki, modelki i autorki bloga). Bajki dla najmłodszych w tym tygodniu czytał Tomasz Zimoch (dziennikarz i komentator sportowy).

Obecny tydzień również zapowiada się bardzo ciekawie. Warsztaty podróżnicze będzie niesamowita Maria Górecka, a bajki czytać będzie Krzysztof Stanowski. Dodatkową atrakcją będzie rowerowe show w wykonaniu Krystiana Herby - 6-krotnego rekordzisty Guinnessa, 2-krotnego półfinalisty programu Mam Talent. Krystian ma na swoim koncie ponad 1000 występów w ponad 20 krajach, na 4 kontynentach. Zasłynął również zdobywaniem na rowerze najwyższych budynków na świecie. Do tej pory zdobył ich 18 w 13 krajach – więcej niż ktokolwiek na świecie.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij