Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Otwarcie Parku linowego już na wiosnę!

Otwarcie Parku linowego już na wiosnę!

16 лют. 2022

Aktywność, zabawa i adrenalina! Różne stopnie trudności, 600 metrów do pokonania, mnóstwo przeszkód. Przyjedź na wiosnę i sprawdź! 

W zgodzie z filozofią ArłaMOVE stale poszerzamy ofertę naszego Hotelu i proponujemy naszym Gościom coraz to nowe sposoby aktywnego spędzania czasu. Jesteśmy pewni, że Park będzie świetną atrakcją dla starszych i młodszych, mniej i bardziej zaawansowanych kondycyjnie. Otwracie Parku linowego jest zaplanowane na wiosnę 2022, bądźcie czujni! Już niedługo podamy więcej informacji.

Park jest rozmieszczony na 1ha terenu. Przeszkody (a jest ich aż 56!) zostały usytuowane na 44 drzewach na wysokości od 3,5 do 13m. Przygotowane trzy trasy o różnym stopniu trudności, z pewnością zadowolą amatorów wspinaczki, jak i tych zaawansowanych. Na początkujących czeka trasa szkoleniowa, gdzie wykwalifikowani instruktorzy wprowadzą w świat lin, przeszkód i adrenaliny.

Zobacz, w którym miejscu powstaje park: 

Park Linowy Arłamów będzie jednym z najnowocześniejszych i – co najważniejsze – ekologicznych parków linowych w Polsce. Dzięki zastosowaniu najnowszej a przede wszystkim bezpiecznej dla zdrowia drzew technologii montażu i mocowań, park linowy nie będzie negatywnie ingerował w rozrost i stan drzew. To kolejna, istotna inicjatywa w ramach programu #EkoArłamów.

POZNAJ NASZ PARK! [SPRAWDŹ!]

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij