Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Pobyt pełen
przygód

Hotel Arłamów**** to miejsce przyjazne dzieciom. Pobyt w naszym Hotelu to dla najmłodszych Gości prawdziwa przygoda, pełna wyjątkowych atrakcji, niezależnie od pory roku czy pogody. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwa wykwalifikowana kadra animatorów i instruktorów.

перегорни

Zapraszamy do Kids Clubu

PN-ND
09:00 - 20:00

SPA dla najmłodszych

W SPA Arłamów przygotowaliśmy słodkie i pachnące zabiegi dedykowane dla dzieci. Relaks i odprężenie na wyciągnięcie ręki dla całej rodziny.

Arłamów - Moja Przygoda!

Specjalnie dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy pełną atrakcji grę hotelową. W pięknej, kolorowej książeczce znajdziemy wiele kolorowanek i zagadek do rozwiązania. Na terenie całego obiektu znajdują się wyzwania i zabawy, za których wykonanie przyznajemy odbicie pieczątki.

Po zebraniu pieczątek w katalogu - czeka wspaniały upominek!

Frajda na dworze

Wakacje z dzieckiem w Hotelu Arłamów**** w górach to również możliwość korzystania z przestronnego, ogrodzonego, hotelowego placu zabaw. Nowoczesny, urządzony zgodnie z najnowszymi standardami bezpieczeństwa plac znajduje się nieopodal Hotelu. Został tak zaprojektowany, aby mogły z niego korzystać dzieci w każdym wieku. Przy wejściu znajdują się krzesełka dla rodziców i opiekunów.

Przestrzeń
wyobraźni

Stworzona wyłącznie z myślą o potrzebach dzieci sala plastyczna jest wyjątkowym miejscem, w którym najmłodsi Goście mogą rozwijać swoje plastyczne pasje. Kolorowe ściany pobudzają wyobraźnię i sprawiają, że dzieci chętnie spędzają tu czas. Sala jest wyposażona w stoliki i krzesła dostosowane do wzrostu dzieci w różnym wieku, a także w niezbędne przybory plastyczne. Jest to idealne miejsce, by spędzić spokojny czas po dniu pełnym wrażeń i szalonych atrakcji w Hotelu.

Szalona zabawa

Arłamów**** to hotel z atrakcjami dla dzieci, gdzie do dyspozycji najmłodszych Gości jest wyjątkowa bawialnia, czynna przez cały rok. Kolorowa, obszerna sala zabaw dla dzieci zachęca najmłodszych do odkrywania kolejnych niespodzianek. Dzieci powyżej 2 roku życia mogą tu bawić się samodzielnie, pod okiem wykwalifikowanych opiekunów, w czasie kiedy rodzice korzystają z innych atrakcji Hotelu. Przed wejściem przygotowana jest także poczekalnia dla dorosłych, skąd można obserwować swoje bawiące się dziecko.

Jesteśmy w hotelu po raz kolejny. Jak zwykle jest bardzo przyjemnie. Hotel w pełni przyjazny dla rodzin z dziećmi. Świetna zabawa dla każdego. Korzystaliśmy zarówno z hali sportowej, squasha, basenów, jak i spa. Wszystko godne polecenia. Jedzenie (śniadania, kolacje) w hotelu bardzo dobre i szeroki wybór dań.

Po prostu
pysznie

Nasze restauracje przygotowały specjalne menu dla najbardziej wymagających Gości – dla dzieci. Obejmuje ono najchętniej spożywane przez najmłodszych dania, skomponowane ze świeżych składników, pyszne i zdrowe. W każdej restauracji znajduje się ponadto specjalnie wyodrębniona strefa, w której dzieci mogą oglądać bajki i rysować.

Udogodnienia dla dzieci w pokojach:

  • wanienka;
  • nawilżacz powietrza;
  • podgrzewacz do butelek;
  • podest;
  • kocyk;
  • nocnik;
  • zabezpieczenia narożników i kontaktów;
  • nakładka WC;
  • przenośny przewijak.

Udogodnienia dla dzieci dostępne są na życzenie.

Kosmiczne
wrażenia

Sala multimedialna w Hotelu Arłamów**** w górach to miejsce, w którym najmłodsi Goście i ich opiekunowie mogą przenieść się do innego wymiaru. Wnętrze zaaranżowane jest w kosmicznej stylistyce. Do dyspozycji rodzin z dziećmi pozostaje wysokiej klasy sprzęt multimedialny, na którym można pograć w różne gry komputerowe.

Wirtualny spacer po Hotelu Arłamów

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij