Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Ferie Odkrywców w Arłamowie. Zapraszamy!

Ferie Odkrywców w Arłamowie. Zapraszamy!

13 січ. 2020

W tym roku sezon ferii zimowych rozpoczęliśmy 13 stycznia! Dla naszych Gości przygotowaliśmy mnóstwo aktywności, których celem jest odkrywanie i rozwijanie ciekawości i talentów. Szeroki wachlarz warsztatów, zajęć i animacji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza feryjna agenda wypełniona jest atrakcjami zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Zabawy na śniegu połączone z nauką

Jedną z naszych głównych nowości w tym zimowym sezonie jest SKI KIDS CLUB. To 3-dniowe turnusy, podczas których czas najmłodszych Gości wypełniony jest zabawą na śniegu od rana do późnego popołudnia. Głównym punktem programu są lekcje jazdy na nartach, bez względu na stopień zaawansowania uczestników. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnego, licencjonowanego instruktora. Przewidziane również są liczne zabawy na śniegu i lodowisku. A po wszystkim gorąca czekolada i smaczny lunch na pokrzepienie sił.

 

W góry, w stronę gwiazd czy na koniec świata?

Ferie 2020 w Arłamowie to także zajęcia i spotkania z wieloma osobistościami związanymi z szeroko pojętą eksploracją świata…i nie tylko! Odwiedzą nas pasjonaci gór, himalaiści, dziennikarze i podróżnicy, którzy zwiedzili ponad 100 krajów w każdym zakątku Ziemi, a nawet pasjonaci nocnego nieba.

 

Nowość! Magiczny dywan w Arłamowie!

Kolejną nowością w sezonie zimowym 2019/20 jest wyciąg taśmowy.

Ten ‘magiczny dywan’ w wygodny i bezpieczny sposób pomaga dostać się na szczyt góry. Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów białego szaleństwa!

 

Eksplozja warsztatów kreatywnych

Podczas tegorocznej przerwy zimowej dajemy także upust wszystkim pasjom i talentom na naszych Gości czeka szereg ciekawych i różnorodnych warsztatów. Każdemu majsterkowiczowi polecamy wypróbować swoich sił w budowie robota. Na pragnących ekscytujących doświadczeń czekają warsztaty chemiczne. A może poeksperymentujemy w kuchni? Albo połączymy oba światy w ciekawej i zaskakującej kuchni molekularnej! Koniec takiego przygodowego dnia możemy uczcić samodzielnie przygotowanym drinkiem.

 

W wirze piruetów

Zimową aurę rozgrzeją warsztaty taneczne prowadzone przez tancerzy z „Tańca z Gwiazdami”. Taniec towarzyski, samba, cha-cha czy rumba? Zatańcz z nami! Wielokrotnie nagrodzeni i uznani tancerze jak Anna Głogowska, Kamil Kuroczko, czy Rafał Maserak poprowadzą w Arłamowie zajęcia i pomogą postawić pierwsze kroki.

 

Zimowe szaleństwo w górach

Zima to nie tylko stok narciarski! W Arłamowie czeka na Was również sztuczne lodowisko i wypożyczalnia sanek. Popularną atrakcją jest przejazd saniami z konnym zaprzęgiem oraz kulig.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij