Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Anita Włodarczyk w Arłamowie – mistrzyni olimpijska z Tokio w Hotelu Arłamów

Anita Włodarczyk w Arłamowie – mistrzyni olimpijska z Tokio w Hotelu Arłamów

25 квіт. 2023

W dniach 25 kwietnia – 8 maja 2023 r. w Arłamowie gości trzykrotna mistrzyni olimpijska Anita Włodarczyk. Zdobywczyni złotego medalu w rzucie młotem w Tokio w kompleksie Hotelu Arłamów przygotowuje się do nowego sezonu i szlifuje formę przed zbliżającymi się lekkoatletycznymi MŚ w Londynie.

Rozpoczynający się dzisiaj obóz przygotowawczy to kolejny już pobyt naszej Mistrzyni w Arłamowie. Pani Anita będzie trenować na specjalnie wybudowanej rzutni znajdującej się przy hotelowym heliporcie. Do dyspozycji naszej Mistrzyni udostępniona zostanie również nasza szeroka infrastruktura Centrum Sportowego Hotelu Arłamów – Anita Włodarczyk będzie mogła trenować m.in. na siłowni czy skorzystać z Hali Sportowej.

Po intensywnym wysiłku oferujemy zabiegi regeneracyjne i odnowy biologicznej. O odpowiednią dietę i dostosowane do potrzeb sportowców menu zadba nasz Szef Kuchni.

Cały Zespół Hotelu Arłamów życzy Pani Anicie w zbliżającym się sezonie kolejnych sukcesów!

#ARŁAMove #Arłamów #sport #aktywność #ruch #HotelArłamów

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij