Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Nagroda Traveller Review Awards 2021 dla Arłamowa!

Nagroda Traveller Review Awards 2021 dla Arłamowa!

20 січ. 2021

Biorąc pod uwagę wyzwania jakie postawił przed nami poprzedni rok, zdaliśmy sobie wszyscy sprawę jak ważne są dla nas podróże i spotkania. Tym bardziej jest nam niezmiernie miło poinformować, że Hotel Arłamów jest lauteatem nagrody Traveller Review Awards 2021!

Nagrody Traveller Review Awards to coroczne wyróżnienie przez Booking.com partnerów za ich wyjątkową gościnność, o której świadczą oceny, które podróżujący zostawiają po pobycie lub skorzystaniu z atrakcji (Hotel Arłamów - 9,2 na 10).

Bardzo dziękujemy naszym Gościom za takie wyróżnienie i docenienie naszej pracy. 

Tegoroczna dziewiąta edycja Traveller Review Awards - z pewnością będzie niezampomniana i wyjątkowa, nie tylko ze względu na sytuację związaną z epidemią.  Tym razem nagrody są w pełni cyfrowe! W pełni popieramy takie inicjatywy ponieważ dla nas zrównoważony rozwój jest również niezwykle istotny.

Aby zostać zdobywcą nagrody Traveller Review Awards 2021, w dniu 1 grudnia 2020 r. trzeba:

  • Mieć średnią ocenę na poziomie od 8 do 10 (zobacz poniżej, aby dowiedzieć się, jak obliczany jest ten wynik)
  • Mieć co najmniej trzy opinie pozostawione przez podróżujących Booking.com

Wynik w ramach nagród Traveller Review Awards 2021 jest oparty na średniej wyciąganej ze wszystkich ocen Gości w okresie od 1 sierpnia 2018 r. do 30 listopada 2020 r.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij