Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Rozrywka
wieczorową
porą

Klimatyczne wieczory w Arłamowie to nie tylko romantyczne chwile, ale również doskonała zabawa w klubie nocnym Jamna.

перегорни

Bar Jamna - godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
18:00 - 1:00
Sobota - Niedziela
15:00 - 1:00

Miejsca pełne

smaku

Szaleństwa
na parkiecie

Ciekawie zaaranżowana sala główna Night Clubu stwarza idealne warunki do tego, aby poddać się wspaniałym, tanecznym rytmom w blasku kolorowych świateł, przy dźwiękach muzyki granej przez profesjonalnego DJ-a. Na Gości szukających chwili wytchnienia po tanecznych szaleństwach czekają wygodne sofy, na których można delektować się znakomitymi drinkami przygotowywanymi przez kreatywną ekipę profesjonalnych barmanów.

(...) Jedzenie w hotelu niesamowicie smaczne i wszystko wysokiej jakości, każdy znajdzie coś smacznego dla siebie. Do śniadania szampan. W hotelu można skorzystać z zabiegów SPA. Jest klub nocny i kręgielnia. (...)

Wieczorna
rywalizacja

Klub Nocny Jamna posiada również klimatyczne sale dla Gości, którzy również wieczorami poszukują rozrywek z nutką rywalizacji. Do ich dyspozycji pozostaje nowoczesna, czterotorowa kręgielnia. Przy torach znajdują się wygodne loże dla kibiców. Na Gości preferujących nieco spokojniejszą atmosferę, czekają sala bilardowa oraz profesjonalny symulator golfa.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij