Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Mistrz Polski Piast Gliwice ⚽️ ponownie w Arłamowie!

Mistrz Polski Piast Gliwice ⚽️ ponownie w Arłamowie!

11 трав. 2020

Arłamów wraca do gry. W ramach „rozgrzewki” przed pełnym otwarciem naszego hotelu, od wczoraj nasze nowe standardy bezpieczeństwa testuje Mistrz Polski Piast Gliwice ⚽️

Przez cały tydzień drużyna przygotowywać się będzie do wznowienia rozgrywek PKO Ekstraklasa - hotel jest wyłącznie do dyspozycji podopiecznych Trenera Fornalika, wszyscy zawodnicy przed przyjazdem przeszli testy na obecność koronawirusa a pobyt w Arłamowie odbywa się w pełnej izolacji, z zachowaniem wszystkich aktualnych wymogów bezpieczeństwa. 

Na miejscu mamy wszystkie środki do dezynfekcji. Już po wyjściu z autobusu zmierzono nam temperaturę. Mamy maseczki, rękawiczki. Są obowiązkowe podczas poruszania się po hotelu. Jest bezpieczniej niż w domu. Jest super boisko i otwarte siłownie, więc wszystko możemy robić na otwartej przestrzeni. Mamy tu stworzone bardzo dobre warunki.” – powiedział Bogdan Wilk, Dyrektor Sportowy Piast Gliwice.

Bardzo się cieszymy, że Arłamów powoli wraca do gry i to w taki, zgodny z naszym sportowym duchem, sposób. Mistrz Polski Piast Gliwice, jako pierwszy, ma możliwość testowania naszych nowych standardów bezpieczeństwa. Cały obiekt jest do pełnej dyspozycji drużyny, Wszystkie treningi odbywają się na murawie naszej Arłamów Arena. Współpraca z klubem to czysta przyjemność, wszyscy są zaangażowani, otwarci i bardzo profesjonalni” – skomentował Michał Kozak, Prezes Hotelu Arłamów S.A.

⚠️

P.S. Nasza Arłamów Arena dopieszczona co do milimetra i w pełnej gotowości.

 

 

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij