Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
III Edycja Arłamów Business Cup już za nami!

III Edycja Arłamów Business Cup już za nami!

11 квіт. 2022

W dniu 9 kwietnia 2022 r. w hali Centrum Sportowego Hotelu ARŁAMÓW obyła się trzecia edycja charytatywnego turnieju piłki nożnej halowej Arłamów Business Cup.

Od pierwszej edycji turnieju nadrzędnym celem jest pomoc i wparcie podopiecznych fundacji im. Włodzimierza Czwerynko, dlatego całość zebranych środków zasila konto fundacji. Termin trzeciej edycji ABCup był wielokrotnie przekładany ze względów na epidemię COVID-19, a później na sytuację wojny w Ukrainie. Celem  III Edycji Turnieju było zebranie środków finansowych dla poszkodowanych w wojnie mieszkańców Ukrainy.

Do rywalizacji w turnieju zgłosiło się 8 drużyn:

Sagitum S.A, Wakacje.pl, Urząd Miasta Sanoka, Estelar Przemyśl, Linetech, Skarbiec TFI, ScanPol Bud Bircza oraz drużyna gospodarzy Hotel Arłamów S.A.

Każda rozgrywka była pełna emocji i sportowych wrażeń.

W Finale rywalizowały firmy Estelar Przemyśl i Hotel. W początkowej fazie rywalizacji lepiej wypadła drużyna gospodarzy, która szybko wyszła na prowadzenie 3:0 a później kontrolowała przebieg meczu. Przemyskiej drużynie udało się tylko raz odpowiedzieć skutecznie zdobywając gola na 3:1 i takim właśnie wynikiem zakończyła się rywalizacja w finale.

Zwycięstwo drużyny z Arłamowa nie było zaskoczeniem dla redaktora sportowego Bożydara Iwanowa, który swoim profesjonalnym komentarzem podniósł rangę tej imprezy.

Wszystkie drużyny zostały uhonorowane okolicznościowymi statuetkami oraz dyplomami a najlepsze drużyny specjalnymi pucharami.

Nagrody indywidualne ufundowane przez sponsora firmę Adidas zostały wręczone dla piłkarzy w kategoriach:

  1. Najlepszy bramkarz
  2. Najlepszy strzelec
  3. Najlepszy zawodnik

Warte podkreślenie jest to, że do turnieju zgłosiły się drużyny składające się z uczestników z całej Polski – Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Warszawa, Rzeszów, Przemyśl, Sanok i miejscowe drużyny z Birczy i Arłamowa.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij