Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
FERIE ODKRYWCÓW - III tydzień (27.01-02.02.2020) z Moniką Witkowską i Tomaszem Barańskim

FERIE ODKRYWCÓW - III tydzień (27.01-02.02.2020) z Moniką Witkowską i Tomaszem Barańskim

31 січ. 2020

Trzeci tydzień ferii w Arłamowie minął wypełniony atrakcjami. Tym razem odwiedziła nas Monika Witkowska, dziennikarka i podróżniczka oraz Tomasz Barański tancerz zawodowy, choreograf i instruktor tańca sportowego.

Monika to prawdziwa pasjonatka podróży i żeglugi. W 2003 opłynęła przylądek Horn na pokładzie jachtu „Stary”, a w 2016 powtórzyła ten wyczyn na jachcie „Phoenix”. Łącznie przebyła ponad 30 tys. mil morskich na małych jachtach i żaglowcach m.in. „Dar Młodzieży”, „Fryderyk Chopin”, „Pogoria” czy „Zawisza Czarny”. W Arłamowie opowiada o swoich przygodach, przybliża naszych Gości do tematyki żeglugi. Na warsztatach z Moniką mogliśmy się dowiedzieć jak zbudowany jest jacht i co warto wziąć ze sobą w podróż na koniec świata. Zajęcia przyciągnęły sporą ilość zainteresowanych i spragnionych poznania tajemnic naszej planety.

Tomasz swoją przygodę zaczynał już od najmłodszych lat. Trzykrotnie zdobył tytuł Mistrzów Polski formacji tanecznych oraz trzy puchary Polski. W tańcu latynoamerykańskim zdobył Międzynarodową Mistrzowską klasę „S”. Znany jest z wystąpień w You Can Dance oraz w Tańcu z Gwiazdami. W hotelu prowadzi dla naszych Gości atrakcyjne zajęcia taneczne, które zachęciły wiele dzieci, jak i dorosłych do wspólnej zabawy przy muzyce. Najmłodsi uczestnicy świetnie się bawili przy odgrywaniu historyjek w formie tanecznej. Dla grupy dorosłych Tomek przygotował zaawansowany program wprost z profesjonalnych zajęć. Warsztaty wszyscy spędzili z uśmiechem i satysfakcją. Wyczekujemy najbliżej okazji do wykorzystania nowych umiejętności!

Kolejny tydzień będzie również emocjonujący. Odwiedzą nas Magdalena Soszyńska i Tomasz Michniewicz. Zapraszamy!

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij