Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Rowerowe
eskapady

Wycieczki rowerowe to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu w górach – łączą w sobie atuty aktywności sportowej i walory turystyczne. Warto eksplorować przepiękne okolice Hotelu Arłamów****, aby z bliska przyjrzeć się nieujarzmionej, dzikiej naturze tego wyjątkowego regionu.

перегорни

Trasy rowerowe

3 trasy rowerowe o różnej skali trudności.

Na dwóch kółkach
u wrót Bieszczad

80 kilometrów tras rowerowych to specjalnie przygotowane, wytyczone i oznakowane szlaki wokół Hotelu Arłamów**** prowadzące przez okoliczne parki krajobrazowe. Trzy trasy o różnej długości i różnym stopniu trudności (niebieska, zielona i czerwona) pozwalają na odkrycie prawdziwej natury gór.

(...) obiekt i położenie przerosło moje oczekiwania. Wyjątkowe miejsce dla aktywnych i nie tylko. Na prawdę można wypocząć, lub jak kto woli zmęczyć się w pozytywnym tego słowa znaczeniu (...).

Trasa niebieska

Dystans: 13,9 km | Orientacyjny czas przejazdu: 0:33:00 h | Poziom trudności: umiarkowany

Po wyjeździe z terenu Hotelu Arłamów rozpoczyna się krótki, 500-metrowy, stromy zjazd, a następnie 500 m wymagającego podjazdu, który prowadzi do drogi głównej. Trasa skręca w prawo, w kierunku Ustrzyk Dolnych. Po sześciu kilometrach trasa dociera do Kwaszeniny. Za Kwaszeniną szlak prowadzi przez most, za którym, na skrzyżowaniu, szlak skręca w prawo – w drogę prowadzącą do leśniczówki. 

Trasa zielona

Dystans: 36,5 km | Orientacyjny czas przejazdu: 1:23:00 h | Poziom trudności: umiarkowany

Po wyjeździe z terenu Hotelu Arłamów**** trasa prowadzi krótkim, 500-metrowym stromym zjazdem na trudniejszy odcinek – półkilometrowy wymagający podjazd prowadzący do drogi głównej, gdzie skręca w lewo, w kierunku Przemyśla. Po 10 kilometrach zjazdu tą drogą trasa dociera do Makowej, a po minięciu kościoła i mostu – do skrzyżowania, na którym skręca w lewo w kierunku Posady Rybotyckiej. 

Trasa czerwona

Dystans: 31 km | Orientacyjny czas przejazdu: 1:12:00 h | Poziom trudności: trudny

Stromym, półkilometrowym zjazdem prowadzącym od Hotelu Arłamów**** trasa czerwona prowadzi do krótkiego, 500-metrowego, wymagającego podjazdu wiodącego do drogi głównej. Tu szlak skręca w prawo, w kierunku Ustrzyk Dolnych, a następnie, 6-kilometrowym zjazdem dociera do Kwaszeniny. Z tej miejscowości trasa prowadzi do Braniowa, skąd zjazdem drogi wojewódzkiej dociera do miejscowości Jureczkowa. 

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij