Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Polityka bezpieczeństwa

W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości oraz Pracowników i ich Rodzin, pracujemy nad przygotowaniem naszego obiektu, aby w jeszcze większym stopniu spełniał wszelkie oczekiwania odnośnie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Zobacz film

Bezpieczne rozwiązania technologiczne

Wdrożyliśmy w hotelu szereg bezpiecznych rozwiązań technologicznych, które mają na celu dbanie o czystość i sterylność powierzchni, w których przebywają nasi Goście. 

Bezpieczna lokalizacja

Jesteśmy zlokalizowani w środku lasu, na skraju trzech rezerwatów, z daleka od miejsc publicznych. Nasz teren to 235 hektarów, co oznacza, że na 1 pokój przypada aż 9300 m2 terenu zielonego, na który nie mają wstępu osoby nie będące Gośćmi hotelowymi. 

Brama bezpieczeństwa

Na teren Hotelu Arłamów mają wstęp wyłącznie Goście hotelowi, pracownicy i dostawcy. Na bramie wjazdowej dokonywany jest pomiar temperatury (bezdotykowo) oraz przeprowadzany jest wywiad przez wyszkolonego pracownika ochrony i ratownika medycznego. 

Bezpieczeństwo osobiste

Zachęcamy wszystkich Gości i pracowników do uśmiechu na powitanie w zastępstwie uścisku dłoni, podobnie namawiamy Gości do regularnego mycia rąk mydłem zgodnie z dostępnymi instrukcjami, a także zachęcamy do utrzymywania bezpiecznych odległości w kontaktach bezpośrednich. 

Opieka medyczna

Na terenie hotelu codziennie dostępny jest ratownik medyczny, wyposażony w niezbędne środki ochrony zdrowia, a kilka razy w tygodniu dyżuruje lekarz pierwszego kontaktu. Nasz personel jest przeszkolony z zasad bezpieczeństwa w przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia. 

Bezpieczne wnętrza

Opracowaliśmy bardzo szczegółowe zasady postępowania we wszystkich przestrzeniach jak recepcja, pokoje, restauracje, kawiarnie, Klub Nocny Jamna, przestrzenie konferencyjne, Strefa dla dzieci, SPA, Strefa Basenów, Sport. Zakupiliśmy nowoczesny sprzęt do rozpylania środków dezynfekujących w przestrzeniach ogólnych. 

Filmy
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij