Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Dzień dobry! Poznajcie JUNO – naszą nową podopieczną z ZOO Wrocław

Dzień dobry! Poznajcie JUNO – naszą nową podopieczną z ZOO Wrocław

15 черв. 2020

Dzień dobry! Poznajcie JUNO – naszą nową podopieczną z ZOO Wrocław

Dlaczego ryś? Dlaczego wrocławskie zoo?⤵️

Ryś to największy europejski kot, zamieszkujący najdziksze zakątki Polski. To wyjątkowe i rzadkie zwierzę to też prawdziwa wizytówka Bieszczad, a ze względu na położenie naszego hotelu i jego historię - ryś stał się też symbolem Arłamowa.

Dbanie o środowisko naturalne i jego ochrona od początku jest jednym z głównych priorytetów filozofii naszego hotelu – w ramach naszego autorskiego programu Eko Arłamów wspieramy różne inicjatywy, które mają na celu polepszanie dobrostanu zwierząt a program wrocławskiego zoo „born to be free” jest jedną z nich. Program ten daje rysiom szansę na powrót do życia w środowisku naturalnym, a tym samym pomaga w odbudowie populacji gatunku w Polsce – decydując się na adopcję jednego z wrocławskich osobników chcemy dołożyć do tego naszą, arłamowską ‘cegiełkę’ ????

Dzięki adopcji JUNO zwaną też Leśnicą, chcemy też edukować o potrzebach i specyfice tych dzikich zwierząt jak również podkreślić ich symbolikę i znaczenie w naszym bieszczadzkim otoczeniu.

Na bieżąco będziemy śledzić losy Juno i informować Was o tym. Jaka jest Juno? Co lubi? O tym już niebawem w kolejnych postach...

????????

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij