Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
ORLEN Tour De Pologne Memoriał Ryszarda Szurkowskiego już za nami!

ORLEN Tour De Pologne Memoriał Ryszarda Szurkowskiego już za nami!

16 серп. 2021

Po raz pierwszy Hotel Arłamów został gospodarzem Orlen Tour de Pologne Amatorów Memoriał Ryszarda Szurkowskiego oraz współorganizatorem 78. Tour de Pologne. Impreza dla amatorów kolarstwa odbyła się w malowniczych terenach Pogórza Przemyskiego ze Startem i Metą zlokalizowaną na dziedzińcu Hotelu Arłamów.

Do rywalizacji na bieszczadzkich szosach zgłosiło się około 2000 uczestników.  Załoga Hotelu Arłamów żyła tym wydarzeniem już od kilku miesięcy.

Zarówno Załoga #LangTeam oraz #ArłamówTeam dołożyły wszelkich starań, aby to wydarzenie na długo pozostało w pamięci uczestników i kibiców kolarstwa. Usłyszeliśmy od zawodników i pozostałych Gości wiele miłych i ciepłych słów, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.
Poniżej podsyłamy fotorelację z całej imprezy. Dziękujemy Wam Kochani, że odwiedziliście nasz hotel i stworzyliście taką super atmosferę sportową, na jaką wszyscy liczyliśmy. Bo w arłamowskim DNA sport jest na pierwszym miejscu!

Ze sportowymi pozdrowieniami ArłamówTEAM!

RELACJA:

 

#bezpiecznyArłamów #ArłaMOVE #ArłamówTEAM

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij