Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
FERIE ODKRYWCÓW – VI tydzień (17-23.02.2020) z Piotrem Hercogiem i Waleriją Żurawlewą

FERIE ODKRYWCÓW – VI tydzień (17-23.02.2020) z Piotrem Hercogiem i Waleriją Żurawlewą

22 лют. 2020

W ostatni szósty tydzień ferii Arłamów odwiedzili Piotr Hercog i Walerija Żurawlewa.

Piotr Hercog to instruktor wspinaczki skalnej, speleolog (nauka o jaskiniach), ratownik GOPR. Od 15 lat uprawia sporty wytrzymałościowe. Wielokrotny medalista w imprezach na orientację. Specjalizuje się w biegach górskich ultra. Uczestniczył w ok. 50 zawodach multidyscyplinarnych w Polsce i na świecie.

Walerija Żurawlewa to tancerka tańca towarzyskiego, zdobywczyni pucharu Mistrzostw Świata 2014. Uczestniczka w programach „Taniec z Gwiazdami” i „Got to Dance - Tylko Taniec”. Już od 8. roku życia zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki jako tancerka.

Ostatni tydzień zimowych wakacji był równie udany. Opowieści o ekstremalnych wyprawach górskich, jaskiniach cieszyły się dużym zainteresowaniem. A na parkiet ciężko było się wcisnąć… 

Czas powrócić do codziennych obowiązków ale z nową energią i uśmiechem na twarzy. Już teraz zapraszamy na kolejne pobyty! Do zobaczenia.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij