Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Kulinarny Arłamów. Najlepsze dania kuchni polskiej i regionalnej oraz doskonała dziczyzna. Zapraszamy!

Kulinarny Arłamów. Najlepsze dania kuchni polskiej i regionalnej oraz doskonała dziczyzna. Zapraszamy!

23 лют. 2020

Pobyt w Arłamowie to także niezwykłe doznania smakowe w naszych trzech wyjątkowych restauracjach: Carpathia, Turnica oraz a’la carte ARŁAMÓW z autorskim menu Szefa Kuchni. 

Każda z restauracji ma swój charakter i osobowość, a ich wykwintne dania łączą w sobie elementy kuchni regionalnej i światowe trendy kulinarne. Naszych Gości zapraszamy także do kawiarni PANORAMA, Lobby Baru i Klubu Nocnego JAMNA, w którym znajduje się 4-torowa kręgielnia oraz sala bilardowa. Dodatkowo, do dyspozycji oddajemy dwie klimatyczne, drewniane karczmy – idealne do organizacji wspólnych spotkań, imprez okolicznościowych lub wesel o regionalnym, łemkowskim charakterze.

Zapraszamy na kulinarne doznania na talerzu, jakie proponuje Restauracja a’la carte Arłamów w Rezydencji. Królują w niej dania kuchni polskiej i regionalnej oraz oczywiście doskonała dziczyzna. Kameralny charakter tego miejsca z nutą historii w tle daje uczucie niezapomnianych wrażeń. Szczegóły oferty.

W 2018 roku nasze restauracje Carpathia i a’la carte Arłamów otrzymały nagrody Żółtych Czapek przyznawane przez prestiżowy Żółty Przewodnik Gault&Millau.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij