Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
#razemdlaUkrainy 💙💛

#razemdlaUkrainy 💙💛

10 берез. 2022

Ukraina jest nam bliska nie tylko z powodów geograficznych. Zespół naszego Hotelu to  prawie 100 osób zza naszej wschodniej granicy!  #SlavaUkraini

Każdego dnia przyjmujemy kolejnych Gości i planujemy nowości pobytowe, które szykujemy na sezon wiosenny oraz letni. Mimo, iż hotel działa normalnie i świadczy swoje usługi jak dotychczas to od ponad dwóch tygodni jesteśmy – jak wszyscy w Polsce - mocno zaangażowani w działania pomocowe w związku z trwającą wojną w Ukrainie. Jesteśmy naocznymi świadkami wielkiej solidarności i niesienia pomocy przez wielu ludzi o dobrym sercu i dobroczynności.

Ukraina jest nam bliska nie tylko z powodów geograficznych. Zespół naszego Hotelu to niemal 400 Pracowników, a wśród nich prawie 100 osób zza naszej wschodniej granicy – dlatego też w pierwszej kolejności skupiliśmy się na zapewnieniu pomocy im i ich Rodzinom. Na bieżąco też reagujemy na potrzeby zgłaszane przez lokalne służby i władze, m.in. przez Burmistrza Ustrzyk Dolnych.

Ostatnie dwa tygodnie to szereg działań pomocowych m.in.:

✔ kilka tysięcy przekazanych posiłków dla przekraczających granicę osób

✔ udostępnienie hotelowej floty samochodowej na potrzeby transportów z granicy

✔ udostępnienie bazy noclegowej w naszych willach Trójca zarówno dla uchodźców jak i dla grup transportowych pracujących na granicy

✔ przekazanie kontenera recepcyjnego na granicę w Krościenku oraz zakup tak bardzo tam potrzebnych nagrzewnic.

Dodatkowo, dzięki zbiórce wśród naszych Pracowników udało się zakupić buty dla wojska z Sambora. Zaprosiliśmy też dzieci z ukraińskiego sierocińca aby mogły skorzystać z naszych basenów i atrakcji sportowych i choć na chwilę zapomnieć o trwającym koszmarze.

To tylko część z działań, które miały miejsce w ostatnim czasie. Ta praca trwa i trwać będzie dalej.

 #SlavaUkraini #razemdlaUkrainy 

 

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij