Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Bogactwo możliwości

W kompleksie Hotelu Arłamów uprawiać można aż 33 dyscypliny sportowe, w tym również gry zespołowe. Dla naszych Gości regularnie organizujemy wiele atrakcji i zabaw tematycznych, na terenie całego hotelu. Otwieramy również szerokie horyzonty i oferujemy wycieczki krajoznawcze czy fotograficzne na terenie Bieszczad.

Z pewnością znajdziemy rozrywkę dla każdego!

перегорни

Aktywnie i sportowo

Organizujemy wszelkiego rodzaju igrzyska, zawody i konkursy, promując przy tym zdrową, sportową rywalizację.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą aktywności fizycznych oraz gier i zabaw grupowych Hotelu Arłamów. 

Team building

Przeżyj przygodę wraz ze swoim zespołem. Każdy z uczestników może stać się liderem swojego teamu. Ważnym elementem jest rywalizacja międzyzespołowa i integracja wszystkich członków grupy. Team building najlepiej buduje relacje w grupie. Wszelkiego rodzaju formy integracji grupy sprawiają, że poszczególni jej członkowie wzajemnie poznają swoje mocne i słabe strony, poznają się nawzajem, definiują wzajemne role zespołowe i uczą się współpracy w swoim zespole.

W ofercie również...

Ścianka wspinaczkowa - razem po szczyt!

Bieszczadzki off road - rajd samochodami terenowymi

D.R.W.A.L. - zawody drwalnicze połączone z trekkingiem i ogniskiem

Exclusive Casino - cały wieczór pełen wrażeń przy Ruletce, Pokerze Texas Hold'em oraz Black Jack'u

Bal generała - wypełniona konkursami zabawa utrzymana w klimacie PRL

Misja Arłamów Force - strategiczna gra terenowa pełna przygód i adrenaliny

Wieczory tematyczne - disco, Avatar, PRL, James Bond, a może coś jeszcze innego?

Kurs turystyki górskiej - wszystko o tym, jak zaplanować wycieczkę w góry

Dzień bezpieczeństwa - program pogłębiający wiedzę o bezpieczeństwie i pierwszej pomocy

Park linowy - balansowanie na krawędzi

Tour the Solina - wycieczka krajoznawcza po najciekawszych atrakcjach Bieszczad

Spływy kajakowe i pontonowe przygoda na rzece San

Nowoczesne degustacje alkoholi - prowadzone przez prawdziewgo bieszczadzkiego nalewkarza

Geocoaching - poszukiwanie skarbu o wielowątkowej fabule

Projekt południe - wycieczka po twierdzy Przemyśl

CRUEDO zagadka kryminalna do rozwiązania przez bacznych detektywów

Teleturniej 1 z 10wszystkim znany teleturniej powraca

Apartament 52 - escape room w apartamencie Lecha Wałęsy

...i wiele, wiele więcej!

Śladami przemytników

Ruszajmy razem na pieszą wyprawę ku granicy z Ukrainą w towarzystwie przewodnika, strażnika granicznego oraz dwóch wojskowych!

Ta chętnie wybierana przez grupy atrakcja łączy w sobie szereg ciekawych informacji o pracy straży granicznej w Bieszczadach ze szkoleniem surviwalowym. Omawiane zagadnienia obejmują między innymi pierwszą pomoc, uzdatnianie wody, rozpoznawanie roślin trujących i budowę schronienia.

Arłamów bez kurtyny

Odkryjcie wspólnie unikalną historię Arłamowa! Ta wyjątkowo popularna gra terenowa przeniesie Was w świat PRL-u i zapewni grupie co najmniej 3 godziny znakomitej zabawy. Na terenie ośrodka zostały ukryte punkty z zadaniami, łamigłówkami i aktywnościami, a rozwiązanie ich przybliży was do poznania tego miejsca i sekretów z jego historii.

Igrzyska Olimpijskie

Przy dźwięku fanfar następuje uroczyste otwarcie Igrzysk Olimpijskich Arłamów! Jak na olimpiadę przystało, zawodnicy zmierzą się w wielu konkurencjach, jak na przykład wyścigi rydwanów czy rzut kołem.

Czekamy na wyłonienie medalisty!

Olimpiada zimowa

Przeżyj przygodę życia wraz ze swoim zespołem. Każdy z uczestników może stać się liderem swojego teamu. Ważnym elementem Olimpiady jest rywalizacja zespołowa i integracja wszystkich członków grupy. Czołganie po śniegu, budowanie przeszkód oraz bitwa o flagę to część atrakcji zimowych przygotowanych w tym programie.
A po wszystkim gorąca bieszczadzka herbatka…

(...) W tym budynku jest bardzo dużo atrakcji takich jak: basen, strzelnica, bardzo duża ścianka wspinaczkowa, pole do tenisa i wiele innych. Jest możliwość jeżdżenia na koniach. W hotelu dostępne jest bardzo szybkie wi-fi (co jest dużym plusem). Jest duża sala do konferencji. Znajduje się tam też duża siłownia.
фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij