Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Zabiegi SPA

SPA Arłamów w górach to perfekcyjne miejsce, gdzie po ciężkim dniu spędzonym w wirze konferencji, wykładów i szkoleń można doznać błogiego spokoju, ukojenia nerwów i głębokiego relaksu. Pozwól sobie na chwilę wytchnienia w otoczeniu pobudzających zmysły zapachów podczas odprężającego masażu lub kompleksowego zabiegu pielęgnującego Twoją skórę.

VIP SPA

W luksusowej i wydzielonej przestrzeni VIP SPA nasi Goście mogą zażywać relaksu w wybranym gronie. W wypoczywalni czekać będzie butelka wybranego wina, smakowa woda i porcja świeżych owoców. To idealny moment, by nabrać sił po długim dniu.

Świat Saun w Arłamowie

To jeden z najlepiej rozwiniętych kompleksów tego typu w Polsce. Główne atrakcje to oktagonalna sauna fińska, która pomaga zregenerować siły oraz sauna panoramiczna z zachwycającym widokiem. Do dyspozycji Gości są też jacuzzi solankowe, studnia i sauna lodowa, inhalatorium oraz strefa Hammam.

Bieszczadzka Bania

To miejsce do prywatnych spotkań, rozmów i relaksu. Bieszczadzka Bania to strefa na wyłączność, gdzie relaks i prywatność cenimy najbardziej. Skorzystaj z wyjątkowego rytuału i daj sobie chwilę na odpoczynek.

Integracja w SPA

Regularnie w SPA Arłamów organizujemy Noce Saunowe. Cała grupa może się odprężyć podczas wieczoru w Świecie Saun prowadzonego przez naszych Saunamistrzów. W programie przewidziane są 4 seanse tematyczne, seans z peelingiem oraz bufet tematyczny.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij