Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Już otwarty Park Linowy 3Doliny!

Już otwarty Park Linowy 3Doliny!

11 квіт. 2022

10 kwietnia miało miejsce oficjalne otwarcie Paru linowego 3Doliny.

Aktywność, zabawa i adrenalina! Różne stopnie trudności, 600 metrów do pokonania, mnóstwo przeszkód. W otwarciu uczestniczyli przedstawiciele sektora MICE, którzy poza przejściem parku linowego mieli okazję skorzystać z innych dyscyplin sportowych.

 

W zgodzie z filozofią ArłaMOVE stale poszerzamy ofertę naszego Hotelu i proponujemy naszym Gościom nowe sposoby aktywnego spędzania czasu. Jesteśmy pewni, że Park będzie świetną atrakcją dla starszych i młodszych, mniej i bardziej zaawansowanych kondycyjnie.

Park jest rozmieszczony na 1ha terenu. Przeszkody których jest aż 56 zostały usytuowane na 44 drzewach na wysokości od 3,5 do 13m. Przygotowane trzy trasy o różnym stopniu trudności, z pewnością zadowolą amatorów wspinaczki oraz osoby bardzo dobrze przygotowane kondycyjnie. Na początkujących czeka trasa szkoleniowa, gdzie wykwalifikowani instruktorzy przeniosą gości w świat lin, przeszkód i adrenaliny.

Park Linowy 3Doliny jest jednym z najnowocześniejszych i – co najważniejsze – ekologicznych parków linowych w Polsce. Dzięki zastosowaniu najnowszej a przede wszystkim bezpiecznej dla zdrowia drzew technologii montażu i mocowań, park linowy nie będzie negatywnie ingerował w rozrost i stan drzew. To kolejna, istotna inicjatywa w ramach programu#EkoArłamów.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij