Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Hotel Arłamów z klocków Lego!

Hotel Arłamów z klocków Lego!

21 лип. 2021

W ramach Aktywnych Wakacji w Arłamowie odbywają się zajęcia Lego Masters prowadzone przez Mateusza Kustrę. Zobacz nasz Hotel zbudowany z klocków Lego!

Mateusz Kustra jest profesjonalnym budowniczym z klocków i potrafi wyczarować z nich niemalże wszystko! Specjalizuje się w budowie makiet architektonicznych budynków i krajobrazów. Budował makiety dla Ekipy Friza, Amazona, Quequality. Stworzył także lego-prezent dla Davida Beckhama oraz Roberta Lewandowskiego.

Zajęcia Lego Masters to niepowtarzalna okazja dla naszych najmłodszych Gości, by nie tylko bawić się, ale także uczyć się pod okiem mistrza. Sprawdź, jak wygląda Hotel Arłamów w nieco innym wydaniu!

Lego Masters to oczywiście nie jedyna atrakcja, którą przygotowaliśmy dla dzieci. Zależy nam na tym by oprócz samej zabawy, rozwijać dziecięcą kreatywność, dlatego też powstała Wakacyjna Strefa Kreatywna. Są to przedewszytkim warsztaty kulinarne, barmańskie, eko i plastyczne.

Dla małych wielbicieli aktywności przygotowaliśmy nowy program ArłaMOVE Akademia Juniora, w ramach którego przewidziana jest wspinaczka na ściance, jazda konna, mini golf i wiele innych! Zajęcia odbywają się z pełną opieką instruktora i trwają ok. 3h. Ponadto nasi animatorzy prowadzą także zajęcia na basenie, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Spędź wakacje w Arłamowie!

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij