Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Dzieci lubią zimę szczególnie w Hotelu Arłamów!

Dzieci lubią zimę szczególnie w Hotelu Arłamów!

17 лют. 2021

Zatanawialiście się kiedyś ile jest pomysłów na spędzenie wolnego czasu z dzieciakami? Z pewnością całe mnóstwo. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. W Arłamowie trzeba się mocno zastanowić co wybrać, bo atrakcji jest bardzo dużo o każdej porze roku ;)

Faktycznie tak jest i czasami wybór jest trudny. Bo każdy chciałby spróbować niemalże wszystkiego. Gorzej jest jednak z czasem. Ale do rzeczy. Są dyscypliy i aktywności, które można uprawiać tylko o określonej porze roku. Planszówki, malowanie, rysowanie, układanie klocków - to zabawy dostępne okrągły rok, ale lepienie bałwana czy zabawa w śnieżki już nie :) Jeśli dodamy do tego jeszcze jazdę na nartach lub snowboardzie, wyprawę na sankach czy spacer do lasu po ścieżce przyrodniczej lub ślizganie się na łyżwach to już niemalże raj na ziemi :) A to wszystko pod okiem czujnych i doświadczonych instruktorów... w Arłamowie. Zapraszamy!

 

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij