Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Startujemy od 22.05.2020!

Startujemy od 22.05.2020!

15 трав. 2020

Podobnie jak nasi Goście, czekaliśmy na ten dzień bardzo długo. Już od piątku 22 maja będziemy mogli znowu powitać Państwa w Arłamowie!

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości i Pracowników jest dla nas priorytetem dlatego wprowadziliśmy nowe zasady i działania, dzięki którym wszyscy będą mogli nadal cieszyć się ze spokojnego wypoczynku. Zasady te zostały wprowadzone zgodnie z aktualnymi wytycznymi (GIS, MZ, WHO) i obowiązującymi procedurami. Nasza Polityka Bezpieczeństwa – bo o niej mowa, dokładnie opisuje zasady i procedury oraz wprowadza najwyższe standardy w kwestii higieny, organizacji i logistyki. Jednocześnie staraliśmy się, aby były one jak najmniej dla Państwa uciążliwe. Zapraszamy do Arłamowa!

#bezpiecznyArłamów – sprawdź jakie zmiany wprowadziliśmy!

Kontakt bezpośredni

Jeśli potrzebują Państwo pomocy, lub mają jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, prosimy o skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: +48 13 443 10 20 lub mailowo pod adresem: rezerwacje@arlamow.pl

Na naszej stronie www.arlamow.pl można przejrzeć wszystkie dostępne oferty i dokonać rezerwacji. Wszystkie dostępne tam pakiety są na bieżąco aktualizowane.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij