Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Podsumowanie konferencyjnej jesieni

Podsumowanie konferencyjnej jesieni

10 листоп. 2021

Wrzesień i październik zakończył się pod znakiem MICE. Za nami łącznie ponad 90 wydarzeń, w tym konferencje medyczne, naukowe, uroczyste gale, jubileusze, a przede wszystkim wyjazdy integracyjne. To właśnie teambuilding był jednym z istotniejszych punktów każdego pobytu.

Początkiem września mieliśmy przyjemność po raz kolejny organizować dla Medica Expert III edycję wydarzenia „Bieszczadzkie Spotkania z Dermatologią”. W tym roku, podczas konferencji skupiającej ekspertów medycyny dermatologii uczestniczyło prawie 330 osób.

W duchu ArłaMOVE firma PricewaterhouseCoopers zorganizowała długo wyczekiwany wyjazd integracyjny dla swoich pracowników. 350 uczestników rywalizowało ze sobą podczas zajęć sportowych takich jak: turnieje piłki nożnej i siatkowej, ścianka wspinaczkowa oraz strzelnica.  

Sezon konferencyjno-integracyjny zakończyliśmy również mocnym akcentem. III edycja Arłamów Business Challenge dopisała mocną frekwencją – prawie 70 korporatów uczestniczyło w evencie, podczas którego mogli spróbować swoich sił, uczestnicząc w naszych autorskich grach terenowych: Arłamów Bez Kurtyny oraz Arłamów Adventure Race.

Podsumowując sezon jesienny śmiało możemy stwierdzić, że to co najważniejsze dla nas, czyli łączenie biznesu i zdrowej aktywności jest również wartością, która jest kluczowa dla naszych Klientów. 

To tylko kilka z odbytych wydarzeń, które miały miejsce w Hotelu Arłamów. Z wielką radością spotykaliśmy się z firmami i Organizatorami,  którzy wrócili do nas po dłużej przerwie, spowodowanej pandemią. Często kluczowym elementem o wyborze naszego Hotelu, decydowała nie tylko ogromna przestrzeń konferencyjna, ale przede wszystkim rozbudowana infrastruktura sportowo–rekreacyjna, która umożliwiała świetną zabawę oraz ruch na świeżym powietrzu. Piękna pogoda, słońce i polska złota jesień wprawiały w dobre samopoczucie naszych Gości, a Hotel umożliwił im aktywne spędzanie czasu w swoim towarzystwie. A przecież wszystkim nam tego brakowało.

Zapraszamy do kontaktu!

#ArłaMOVE #MICE

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij