Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

W sportowym
duchu

Sportowym sercem całego kompleksu jest nowoczesna hala sportowa podzielona na dwie części: halę główną oraz halę do tenisa ziemnego. W kompleksie znajduje się też kilka mniejszych sal, przeznaczonych do uprawiania innych aktywności sportowych.

перегорни

Ściana satysfakcji

Ściana wspinaczkowa w Hotelu Arłamów w górach, o wysokości od 14 do 19 m i powierzchni wspinaczkowej 350 m2, jest jedną z najwyższych ścian do uprawiania wspinaczki w Polsce. Na miejscu Goście mogą wypożyczyć niezbędny sprzęt. W trosce o bezpieczeństwo korzystanie ze ścianki jest możliwe po wstępnym przeszkoleniu i pod nadzorem instruktorów.

Królestwo białego sportu

Dwa pełnowymiarowe korty tenisowe znajdujące się hali tenisowej oddzielone są specjalnymi kurtynami grodzącymi, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort gry, nawet podczas najbardziej zaciętych rozgrywek. Hala ma wymiary 40 x 37 x 19 m, posiada nawierzchnię GERFLOR Recreation 45, jest także wyposażona w profesjonalne zestawy do tenisa z normą ILTF. W czasie przerw w meczach Goście mogą odpocząć w specjalnej strefie dla zawodników. Do dyspozycji grających pozostają także 4 szatnie (czteroosobowe) z pełnym zapleczem sanitarnym. W Hali można zapisać się także na profesjonalne lekcje tenisa prowadzone przez naszych instruktorów.

Rezerwuj online!

NOWOŚĆ! Zapraszamy do rezerwacji wizyty ONLINE przez aplikację Booksy! Kliknij i potwierdź zajęcia. 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z recepcją Centrum Sportowego: tel. +48 13 443 10 85 lub sport@arlamow.pl

 

Siła w aktywności

Siłownia i klub fitness powstały z myślą zarówno o Gościach, którzy chcą aktywnie spędzić czas, budując swoją formę, jak i o sportowcach. W Hali sportowej Hotelu Arłamów**** znajdują się znakomicie wyposażone dwie siłownie – sportowa i medical cardio – o różnej skali trudności. To tu, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, nasi Goście mogą bezpiecznie trenować, zaś sportowcy uzyskają fachowe wsparcie oraz dostęp do profesjonalnego sprzętu umożliwiającego przeprowadzenie treningu, niezależnie od uprawianej dyscypliny.

Hala sportowa

Powierzchnia hali: 5,390 m2
Wymiary: 30 x 45 m, wysokość: 19 m

Sporty drużynowe

Hala Główna pokryta jest drewnianą, podwójnie legarowaną podłogą (deska sportowa Barlinek z certyfikatem PZKosz). Dzięki modułowej konstrukcji można ją podzielić na trzy niezależne sektory i wykorzystać jako: centralne boisko do koszykówki, boisko do piłki siatkowej, piłki ręcznej, futsalu oraz trzy boiska treningowe do siatkówki. 

 

Profesjonalne wyposażenie hali:

  • bramki do piłki ręcznej [norma IHF];
  • kosze najazdowe „Super Sam 325” [certyfikat FIBA];
  • zestawy do siatkówki [norma FIVB];
  • elektroniczna tablica wyników [DTS 1800 NT3].
Gorąco polecam dla ludzi aktywnych sportowo. Jest to jedyne takie miejsce w Polsce. Pomimo deszczu hotel gwarantuje liczne atrakcje. Baseny hala sportowa z możliwością gry siatkówkę kosza piłki nożnej i tenisa.Fantastyczna obsługa świetne jedzenie. Hotel położony w niesamowitym miejscu i te widoki z okien hotelowych rewelacja.

Szybka piłka

Dla amatorów gry w squasha przygotowaliśmy cztery korty firmy McWil, w najlepszej wersji Premium z certyfikatem Światowej Federacji Squasha. Do dyspozycji zawodników pozostaje szatnia z pełnym zapleczem sanitarnym. Chętni mogą skorzystać z profesjonalnych lekcji pod okiem naszego instruktora. Na miejscu znajduje się również wypożyczalnia sprzętu.

Prosto do celu

W Hali Sportowej Arłamów znajdują się dwie profesjonalne strzelnice dysponujące odpowiednio: 7 i 5 torami strzeleckimi. Długość torów pozwala na strzelanie na odległość 25 m, zarówno z broni pneumatycznej, jak i ostrej. Na wyposażeniu strzelnic znajdują się tarcze najazdowe oraz obrotowe. Wszyscy zainteresowani mogą tu, pod okiem wykwalifikowanej obsługi, sprawdzić swoje umiejętności, sprawdzając swoje umiejętności strzelania z kilku rodzajów broni.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij