Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

ArłaMOVE
Aktywny hotel

Arłamów to miejsce, w którym chcemy promować aktywność i zdrowy styl życia. Właśnie dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gości, stworzyliśmy program ArłaMOVE, który umożliwia aktywne spędzanie czasu w bliskim otoczeniu natury. Wszystko to dzięki naszej wyjątkowej lokalizacji i nieograniczonym możliwościom zaplecza sportowego.

перегорни

W ofercie ArłamMOVE znajdują się propozycje zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla grup oraz firm. 

Zaplecze sportowe

Centrum Sportowe Hotelu Arłamów to aż 33 dyscypliny sportowe! Od rowerów i rolek, przez ściankę wspinaczkową i korty tenisowe, aż do profesjonalnego pola golfowego. Niezależnie od posiadanych umiejętności, gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nasi instruktorzy służą profesjonalnym doradztwem i pomocą. 

235 ha możliwości

Staramy się umożliwiać Gościom jak najbliższe spotkania z naturą, dlatego stale tworzymy nowe i wyjątkowe oferty. Jedną z nich są kąpiele leśne, które działają uspokajająco i pomagają wyciszyć umysł oraz zajęcia z chustami wśród drzew, czyli ćwiczenia rozciągająco-relaksujące. Więcej informacji i szczegółowe oferty już wkrótce! Dla mniej wymagających polecamy nordic walking lub po prostu spacer.

Dla najmłodszych

Akademia Juniora to część idei ArłaMOVE. Jest to porgram zajęć dla najmłodszych Gości hotelu, z zapewnioną opieką instruktora w grupach nie większych niż 10 osób. Zajęcia są sposobem na aktywne spędzenie czasu przez dzieci i chwilą odpoczynku dla rodziców. 

Dla biznesu

Wiemy jak trudno wrócić do systemu pracy sprzed pandemi. Doskonale rozumiemy też potrzeby zespołów i chcemy pomóc im odbudować relacje. Przedstawiamy biznesową wersję programu ArłaMOVE - MICEMOVE, czyli integrację poprzez konkurencje, gry i wspólne aktywności. Arłamów to idealne miejsce na zorganizowanie wspólnego wyjazdu! 

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij