Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Sztuka tworzenia smaków

W kompleksie Arłamów znajdują się trzy restauracje o odmiennym klimacie i menu. Łączy je jedno – sztuka tworzenia smaków. Wszystkie dania zostały skomponowane przez znakomitych Szefów Kuchni, a do ich przygotowania wykorzystujemy doskonałe składniki od lokalnych dostawców, a także aromatyczne zioła, które sami hodujemy.

перегорни

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą restauracji i kawiarni Hotelu Arłamów. Każda lokalizacja ma do zaproponowania unikalne i charakterystyczne menu. 

Dieta dostosowana do Twoich potrzeb...

Szanowny Gościu, 
jeśli jesteś na specjalnej diecie,
poinformuj recepcję, a my dostosujemy menu 
do Twoich potrzeb. 

Smaki
w nowoczesnej odsłonie
Restauracja Carpathia

Zlokalizowana na poziomie +1, przestronna restauracja Carpathia, serwuje śniadania i obiadokolacje dla gości indywidualnych. Dodatkowo, na przeszklonym dziedzińcu hotelowym, znajduje się strefa a`la carte. Specjalnością Carphatii są wykwintne dania kuchni europejskiej z elementami kuchni molekularnej i orientalnej. 

Godziny otwarcia

Reastauracja a'la carte Carpathia
13.00 - 23.00
(...) Restauracja: śniadania serwowane są od 7:30 do 10:30. Jak w całym hotelu, tak i tu wnętrze urządzone ze smakiem. Wszystko świeże i najwyższej jakości. Produkty donoszone przez kelnerów na bieżąco. Oprócz bufetu kucharz serwuje naleśniki, gofry, jajecznice, omlety...Do wyboru do koloru.. Kawa bardzo dobra - można samemu zrobić sobie z ekspresu lub zamówić u kelnera.(...)

Mozaika smaków
Restauracja Turnica

Znajdująca się na poziomie +2 restauracja Turnica przeznaczona jest dla Gości konferencyjnych oraz dla grup zorganizowanych. To przestronne, jednak klimatyczne miejsce z drewnianymi belkami oraz ciekawymi detalami nawiązującymi do tradycji Podkarpacia. Sala urządzona jest w sposób przemyślany, tak aby zapewnić Gościom komfortową atmosferę spożywania posiłków, z zachowaniem płynnej logistyki serwowania dań.

Nowa oferta menu! Zapraszamy na prawdziwą kulinarną ucztę

Usytuowana w Rezydencji kameralna restauracja à la carte ARŁAMÓW to eleganckie i historyczne wnętrza. To również idealne miejsce do degustacji lokalnej kuchni opartej na podkarpackiej tradycji.

Godziny otwarcia

Codziennie
13.00-21.00

Nagrody kulinarne

Najwyższą jakość wykwintnych dań serwowanych w naszych restauracjach doceniają także krytycy kulinarni. W 2018 roku nasze restauracje Carpathia i a’la carte Arłamów otrzymały nagrody Żółtych Czapek przyznawane przez prestiżowy Żółty Przewodnik Gault&Millau. Wyróżnienia te potwierdzają ogromne doświadczenie, doskonały smak i kunszt kulinarny naszego szefa kuchni: Piotra Porady.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij