Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
FOLKOWY WEEKEND LISTOPADOWY Z CLEO!

FOLKOWY WEEKEND LISTOPADOWY Z CLEO!

29 черв. 2020

Szanowni Goście! ​
Z uwagi na rządowe wytyczne dotyczące braku możliwości realizowania wszystkich form rozrywki i wydarzeń kulturalnych, koncert Cleo odbędzie się w innym terminie o czym Państwa poinformujemy. Osobom, które zakupiły pakiet z biletem na koncert proponujemy możliwość wykorzystania równowartości biletu w postaci kwotowego vouchera na usługi Hotelu Arłamów.

Już 13.11.2020 nasi Goście, którzy wykupią pakiet "Folkowy Weekend Listopadowy z Cleo" wezmą udział w niezwykle kolorowym i energetycznym koncercie :)

Listopad nie musi być szary, bury i smutny. Nie w Arłamowie. U nas będzie się działo! Będzie kolorowo, wesoło i radośnie. Będą regionalne przysmaki, animacje tematyczne dla dużych i małych, spotkania z folkowymi artystami, pokazy tańca, warsztaty kulinarne, folkowe rękodzieło oraz wieczorne show i mini disco w Klubie Nocnym JAMNA. Hitem programu będzie uwaga…  koncert CLEO, który odbędzie się w naszym hotelowym Patio 13.11.2020! I to wszystko w pakiecie. CLEO – to kobieta wielu talentów: wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka, jurorka niezwykle popularnego programu muzycznego „The Voice of KIDS”. To dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej. Niezwykle barwna i lubiana postać. U nas nie można się nudzić. Przyjedź i poznaj barwy prawdziwej polskiej jesieni w Arłamowie! Rezerwuj już dziś.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij