Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
#bezpiecznyArłamów – w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości

#bezpiecznyArłamów – w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości

21 квіт. 2020

W obliczu aktualnej pandemii COVID-19 wprowadzamy szereg nowych zasad higieny i bezpieczeństwa, dzięki którym nasi Goście będą nadal mogli cieszyć się z bezpiecznego i spokojnego pobytu w Arłamowie, a nasi Pracownicy mieli zapewnione bezpieczne środowisko pracy. 

Hotel Arłamów od początku na bieżąco reaguje na aktualne wytyczne Ministerstwa Zdrowia jak i zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Przygotowując się na ponowne otwarcie hotelu oraz powrót naszych Gości w nowej rzeczywistości, przygotowaliśmy specjalną ‘POLITYKĘ BEZPIECZEŃSTWA’, która bardzo dokładnie opisuje działania i zasady – tak, aby każdy odwiedzający Arłamów miał poczucie bezpieczeństwa oraz wiedział jak zadbać o zdrowie zarówno swoje jak i innych. 

Obecnie wdrażamy najnowocześniejszy system oczyszczania powietrza firmy ActivTek. Hotel Arłamów **** jako pierwszy wprowadza kompleksowo całą instalację do wszystkich przestrzeni.
Technologia ActivTek jest jedną z najskuteczniejszych metod w walce z wszelkimi wirusami w tym koronawirusa. Technologia ActivTek neutralizuje aż 99.99% wirusów RNA w powietrzu w zaledwie 15 minut. Rozwiązanie to stosowane jest m.in. przez NASA czy Pentagon, a w Polsce między innymi w Wojskowym Instytucie Medycznym.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij