Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Bieszczadzkie
klimaty

Jeśli Bieszczady, to oczywiście góralskie tradycje biesiadowania. W Kompleksie Arłamów do dyspozycji Gości oddajemy dwie klimatyczne karczmy, w których można poczuć ducha tego miejsca.

перегорни

Zapraszamy do ogniska i biesiadowania. W karczmach Hotelu Arłamów dostępne jest menu nawiązujące do skarbów kuchni regionalnej. 

Rozgrzewająca
atmosfera

Karczma na Stoku jest czynna przez cały rok. W okresie ferii zimowych i wakacji jest czynna codziennie, a poza tymi okresami dostępna jest tylko w weekendy. Urządzona jest w typowo góralskim stylu – z drewnianymi długimi ławami i stołami oraz kamiennym kominkiem. W karczmie mieści się bar oraz pizzeria, w której znakomite pizze przygotowywane są na oczach Gości.

Karczma na stoku- Pyszna pizza!!! Ogólnie mówiąc świetne miejsce na wypoczynek. Jest wiele opcji do robienia. Na pewno nie można się tu nudzić.

Smakowite
biesiady

Położona nieco na uboczu, w niewielkim zagajniku, Stara Karczma to miejsce przepełnione ciepłą, energetyczną, góralską atmosferą. W wystroju króluje drewno, jednak najbardziej rzucającym się w oczy elementem w tym wnętrzu jest wspaniały okrągły, murowany grill. Specjalnością karczmy są góralskie biesiady z przysmakami z grilla oraz daniami kuchni regionalnej. Karczma posiada niewielką scenę, dlatego chętnie organizowane są tu występy artystów uświetniających imprezy integracyjne „na góralską nutę”.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij