Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Białe Święta i Sylwester 2021! ZOBACZ RELACJĘ!

Białe Święta i Sylwester 2021! ZOBACZ RELACJĘ!

03 січ. 2022

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester w górach to jeden z najbardziej intensywnych i wymagających okresów w życiu naszego hotelu. Co roku jest to ogromne wyzwanie dla całego Zespołu #ArłamówTEAM!

Białe Święta…na to czekaliśmy!

Stałym punktem świątecznej agendy od lat są różnego rodzaju warsztaty oraz zajęcia z uwielbianymi przez dzieci animatorami. Nie inaczej było w tym roku! animatorzy jak zawsze spisali się na medal i nie pozwolili nudzić się naszym najmłodszym Gościom.

Zobacz nasz pomysł na niesamowity Sylwester w górach z najlepszym widokiem w Polsce. 

Dodatkową atrakcją tegorocznych pobytów świątecznych był koncert Dawida Kwiatkowskiego (28.12.2021), podczas którego znakomicie bawili się zarówno dzieci jak i dorośli.

Ale to nie wszystko! Pomiędzy licznymi aktywnościami można było się zrelaksować w Spa Arłamów, a nasze Centrum Sportowe było wręcz ‘oblegane’ – na Gości czekał szereg aktywności sportowych, grupowych jak i indywidualnych.

Jednak to, czego większość z nas najbardziej wyczekuje na Święta to…śnieg. W tym roku zima również spisała się na medal i sprzyjała białemu szaleństwu na stoku i na lodowisku.

Sylwestrowa zabawa do białego rana!

Bal Sylwestrowy wpisał się już na stałe w tradycje naszego hotelu. Niestety, w ubiegłym roku ze względu na obowiązujące wtedy ‘covidowe’ restrykcje i tym samym zamknięcie hotelu, taki bal odbyć się nie mógł więc z tym większą energią i zapałem czekaliśmy na tegorocznego Sylwestra, zarówno my jak i nasi Goście.

Tradycyjnie już Bal Sylwestrowy odbywał się w największej i najbardziej reprezentacyjnej przestrzeni Hotelu Arłamów – w Patio. „Muzyczną podróż w czasie” – bo w takiej konwencji przebiegał tegoroczny bal, poprowadzili: znana tancerka Anna Głogowska oraz doświadczony konferansjer Janku Janku. O tło muzyczne i fantastyczną zabawę zadbał jeden z topowych zespołów coverowych: Stage Fever oraz DJ Darek. Całe wydarzenie organizowaliśmy ze współpracy z agencją eventową El Padre, która zapewniła widowiskową oprawę multimedialną. Zabawa trwała do białego rana!

Sylwester 2021 to także kilka nowości. Wyjątkowo w tym roku oficjalne wejście na Patio znajdowało się na poziomie +1, a Goście schodzili bardzo reprezentacyjnymi schodami. Dzięki temu mogli poczuć się jak gwiazdy filmowe i w całej okazałości zaprezentować swoje kreacje.

Oczywiście nie zapomnieliśmy także o naszych najmłodszych i nastoletnich Gościach – dla nich również przygotowane były oddzielne „bale” i zabawy, w zależności od kategorii wiekowej.

Goście już okrzyknęli tegoroczny bal „Najlepszym Sylwestrem w historii Arłamowa”. Dzięki takim opiniom mamy motywację i energię do dalszej pracy, aby każde tego typu wydarzenie było zawsze na najwyższym poziomie.

Nie masz pomysłu na ferie? 

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij