Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
 Niezwykła, sylwestrowa noc w Hotelu Arłamów ****

Niezwykła, sylwestrowa noc w Hotelu Arłamów ****

03 січ. 2020

It’s time to shine bal w stylu glamour – pod takim hasłem powitaliśmy Nowy 2020 Rok w Hotelu Arłamów ****. 

Zakończenie starego roku i początek nowego świętowaliśmy – jak zawsze – w najbardziej reprezentacyjnym miejscu w Arłamowie, a mianowicie w przeszklonym patio, niemalże pod gwiazdami. Tańcom, zabawom, toastom nie było końca. Zabawę prowadziła przeurocza para – Tamara Arciuch i Bartosz Kasprzykowski.

Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy natomiast aż trzy bale:
- zabawę w Kids Club dla dzieci do 5 lat,
- balik sylwestrowy dla dzieci od 6-13 lat,
- sylwestrową strefę multimedialną dla młodzieży powyżej 13 lat.

Nasi Goście mieli okazję dobrze przygotować się do tej niezapomnianej nocy podczas warsztatów tanecznych poprowadzonych przez samego Stefana Terrazzino. Doskonała muzyka, genialne potrawy przygotowane przez naszego Szefa Kuchni – Piotra Poradę (a wśród nich krewetki w Ponzu, aromatyczny filet ze strusia czy zapiekane ostrygi) i atmosfera sprawiły, że uśmiech nie schodził z twarzy naszych Gości  – to był piękny Sylwester.

Co więcej, kierując się dbałością o środowisko naturalne, zrezygnowaliśmy w tym roku z pokazu sztucznych ogni. Zaproponowaliśmy za to pokaz laserów, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Dziękujemy Państwu za wspólne powitanie Nowego Roku!

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij