Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Sale konferencyjne w górach

Nasze sale konferencyjne zostały stworzone z myślą o tym, aby sprostać najwyższym wymaganiom organizatorów różnego rodzaju imprez i wydarzeń. 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat poszczególnych przestrzeni.

Patio

Wewnętrzny dziedziniec to najbardziej reprezentatywna przestrzeń położona w sercu Hotelu Arłamów. Patio o powierzchni ponad 2288 mi 18-25m wysokości jest doskonałym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń, od konferencji, przez koncerty, po wesela. Dostępne rozwiązania techniczne pozwalają na dowolną aranżację i dostosowanie tego pomieszczenia do każdego rodzaju eventu. Szklany dach w kształcie kopuły, ścienne wodospady oraz profesjonalny system nagłaśniający umożliwiają stworzenie wydarzenia na najwyższym poziomie.

Wielofunkcyjne sale

Centrum konferencyjne oferuje kilkanaście nowocześnie wyposażonych klimatyzowanych sal konferencyjnych, w 4 główne wielofunkcyjne o łącznej powierzchni 1487 m2, z możliwością podziału na mniejsze. Cztery z nich usytuowane są w jednym skrzydle budynku, co ułatwia dostęp do pozostałych przestrzeni, jak i głównych atrakcji Hotelu. Dwie sale konferencyjne wyposażone są w ruchome ściany działowe, które umożliwiają podzielenie ich na 8 mniejszych przestrzeni w różnych ustawieniach. W Hotelu znajdują się ponadto 2 przestrzenie wystawienniczo-targowe o łącznej powierzchni ok. 2800 m2.

Centrum konferencyjne Arłamów

Nasza oferta konferencyjna została opracowana tak, aby sprostać najwyższym wymaganiom dotyczącym organizacji różnego rodzaju imprez i wydarzeń. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy kilkanaście w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, imponujący dziedziniec z przeszklonym dachem, restauracje i sale bankietowe. Zapewniamy także szeroką gamę atrakcji.

Sale A1 - A6

Przestronna sala konferencyjna o powierzchni 378 m2 zlokalizowana na poziomie 0. Zapewnia możliwość organizacji konferencji w ustawieniu teatralnym dla 400 osób. Dzięki przesuwnym ścianom istnieje możliwość podziału przestrzeni na 6 niezależnych, mniejszych sal. To rozwiązanie pozwala na różne ustawienia, zgodnie z potrzebami organizatorów.

Sale B1 - B2

Sala usytuowana jest na poziomie +1 i oferuje łączną powierzchnię ok 461 m2, co pozwala na organizację konferencji w ustawieniu teatralnym dla 500 osób. Istnieje możliwość podziału sali na dwie mniejsze, o powierzchni 230 m2.

Sala C

Sala wielofunkcyjna o powierzchni 326 m2, zlokalizowana jest na poziomie 0. Bezpośrednio przy sali znajduje się przestronne foyer o powierzchni 380 m2 z przeszklonymi ścianami, które może być wykorzystywane nie tylko na przerwy kawowe czy lunche, ale także jako powierzchnia wystawiennicza.

Sala D

Sala wielofunkcyjna o powierzchni 320 m2. Ze względu na bardzo elegancki wystrój oraz wysokość, doskonale nadaje się na organizację bankietów, wesel lub pokazów. Dodatkowo, tuż przed salą znajduje się przestronne foyer o powierzchni 420 m2, które może być wykorzystywanie jako przestrzeń wystawiennicza.

Sala Generalska

Sala znajduje się na poziomie 0 Rezydencji Arłamów. Ta prostokątna sala o powierzchni 30 m2 przeznaczona jest głównie na kameralne spotkania, warsztaty lub posiedzenia zarządu dla maksymalnie 14 osób.

Sala Brydżowa

Sala na poziomie 0 Rezydencji Arłamów. Przeznaczona na kameralne spotkania, obrady lub śniadania biznesowe dla maksymalnie 8 osób. Doskonale nadaje się również jako sala do pracy w zamkniętym gronie podczas różnych szkoleń czy paneli.

Sala Bieszczadzka

Zlokalizowana jest na poziomie -1 w historycznej części kompleksu Arłamów - Rezydencji. Przeznaczona na kameralne spotkania, obrady lub śniadania biznesowe dla maksymalnie 84 osób. Doskonale nadaje się również jako sala do pracy w zamkniętym gronie podczas szkoleń czy paneli.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij