Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Naturalne
oczyszczenie

Strefa Saun dla dorosłych to miejsce stworzone z myślą o Gościach pragnących doświadczyć pełnego odprężenia i oczyszczenia dzięki niezwykłym właściwościom wody i temperatury. Rezerwuj wizytę online - tutaj. 

перегорни

Świat Saun

Zapraszamy

poniedziałek - piątek
09:00 - 21:00
sobota - niedziela
09:00 - 21:00

Świat Saun w Hotelu Arłamów:

  • strefa relaksu i inhalacji ze ścianą solną – znakomita forma na odprężenie po seansie w saunie oraz korzystny wpływ inhalacji solankowych na układ oddechowy;
  • jacuzzi zewnętrzne – idealne miejsce na schłodzenie się i odprężenie po wizycie w saunach;
  • oktagonalna sauna fińska – propozycja dla Gości, którym zależy na pozbyciu się zmęczenia, eliminacji toksyn z organizmu, pobudzeniu krążenia oraz na odprężeniu;
  • sauna panoramiczna – sauna fińska, w której można podziwiać przepiękne zachody słońca;
  • studnia lodowa – kąpiel w studni jest jak kąpiel w przeręblu: orzeźwia, pobudza krążenie i przywraca równowagę po wizycie w saunie suchej;
  • sauna lodowa – idealne miejsce na schłodzenie organizmu po seansie w saunie suchej lub parowej dzięki miętowej bryzie lodowej oraz nacieraniu się kostkami lodu;
  • aromaterapeutyczna łaźnia parowa – doskonała metoda na poprawę ogólnej kondycji, wzmocnienie odporności, rozluźnienie mięśni i pobudzenie energetyczne.

Ukojenie
i regeneracja

Po dniu pełnym wrażeń warto wybrać propozycję dostosowaną do upodobań i przy dźwiękach kojącej muzyki pozwolić sobie na pełny relaks. Nasza oferta saun dostosowana jest do różnych potrzeb Gości, ale łączy ją to, że doskonale hartuje i oczyszcza organizm, zapewnia relaks, a jednocześnie pobudza procesy regeneracyjne.

Wirtualny spacer po Świecie Saun

Hotel Arłamów jest moim ulubionym miejscem na relaks. Kolejny raz spędzałam tam czas i jak zwykle nie zawiodłam się. Obsługa hotelowa na bardzo wysokim poziomie, a szczególnie PANIE na recepcji pełen profesjonalizm i opanowanie w każdej sytuacji.

Noce Saunowe

Ponownie w SPA Arłamów zagościły Noce Saunowe. Każdy seans prowadzony jest przez Saunamistrza. To idealna propozycja na spędzenie odprężającego wieczoru wśród znajomych.

Regulamin Nocy Saunowych

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij