Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
FERIE ODKRYWCÓW - II tydzień (20-26.01.2020) z Agnieszką Bielecką i Rafałem Maserakiem

FERIE ODKRYWCÓW - II tydzień (20-26.01.2020) z Agnieszką Bielecką i Rafałem Maserakiem

24 січ. 2020

Podczas drugiego tygodnia ferii w Arłamowie spotykaliśmy się na warsztatach z polską himalaistką, zdobywczynią m.in. ośmiotysięcznika Broad Peak - Agnieszką Bielecką oraz z trzykrotnym wicemistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych oraz dwukrotnym wicemistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich - Rafałem Maserakiem.

W specjalnie przygotowanej sali siedząc na wygodnych pufach i leżakach dzieciaki wraz z rodzicami miały okazję posłuchać ciekawych opowieści oraz poznać historię odległych zakątków świata. Każdy dzień był inny: jednego dnia dzieci rozkładały namiot, innego „wchodziły” na ośmiotysięcznik czy uczestniczyły w wyprawie do krainy polarnych, białych niedźwiedzi.

Podróżniczka zadawała rożne pytania sprawdzając tym samym czujność i pomysłowość dzieci, pobudzając ich wyobraźnię i dodatkowo angażując je w zajęcia.


Dla aktywnych w każdym wieku warsztaty taneczne poprowadził Rafał Maserak. Zajęcia podzielone były na segmenty: jeden specjalnie opracowany dla dzieci oraz drugi, przygotowany dla dorosłych. Rafał nawiązuje wspaniały kontakt z dziećmi - każdy wykonany układ sprawiał im wiele radości i satysfakcji, nawet jeśli nie był wykonany perfekcyjnie już za pierwszym razem. Jednakże, pod okiem wyśmienitego nauczyciela każde powtórzenie było coraz łatwiejsze. Taniec w połączeniu z humorem to świetna zabawa!


W kolejnym tygodniu czekają na naszych Gości równie fascynujące i ciekawe wydarzenia. Następnym razem zajęcia poprowadzą Monika Witkowska i Tomasz Barański. Monika to  dziennikarka, pisarka i podróżniczka, która odwiedziła ponad 170 krajów na wszystkich kontynentach. Pasjonuje się rejsami morskimi i oceanicznymi. Tomek  to jeden z najlepszych polskich tancerzy zawodowych, choreograf i instruktor tańca sportowego. Posiada międzynarodową mistrzowską klasę “S” w tańcach latynoamerykańskich.

Udanej zabawy!

Zobacz kto jeszcze zagości u nas podczas FERII ODKRYWCÓW w ARŁAMOWIE:

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij